2726

زیتون صحت بسته بندی جدید 

شامپو بدن گلرنگ ک دونه های اسکرابی ریز توشه

نرم کننده طلایی لطیفه 😚

حیف این همه پول ک برا اورال و سان سیلک میدادم. اونم تو دوران بی پولی دانسجویی (البت سان سیلک نرم کنندش عالیه)

بعضی شوینده های ایرانی واقعا خوبن

مث صابون گلیسیرینه اژه یا شامپو برنج پرژک یا بدن شوی صحت

خمیر دندون سفید کننده پونه ک محشره خدایی 

یادم میاد خودم تو ساکم نسیم اینا داشتم اما نمیزدم مال دوستم ک خارجی بود میزدم 

جنسای ایرانی رو از کف ندید ☺

والا خمیردندون ایرانی و شامپوی ایرانی ب درد نمیخورن😐😐🙂

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا خمیردندون ایرانی و شامپوی ایرانی ب درد نمیخورن😐😐🙂

دقیقا من یدونه شامپو گرفتم قیافم شبیه انیشتن شد

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

واسه بدن شامپو شیری گلرنگ خیلی عالیه

من پوستم خیلی خشک میشه با حموم رفتن

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
از شامپو ایرانی متنفرم 🤧🤧🤧🤧

👌🏻👌🏻

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

نرم کننده ارگان پرژک هم عااالیه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706