2703
2553
عنوان

چیکار کنم ؟

72 بازدید | 9 پست

سلام ..من الان 22 سالمه 1 سال پیش با یه پسری اشنا شدم ادم مذهبیی بود میگفت خیلی دوسم داره اوایلم خیلی بهم محبت میکرد  .. بعد یه مدت سر ناسازگاری میذاشت دیگ رفتارش مثل قبل نبود عوض شده بود ...تا اخیرا بهم گفت مادرم اومده تحقیق فهمیده پدرت اعتیاد داره دیگه نمیتونم باهات ازدواج کنم پدرم نمیذاره  😢 خوب مگه گناه من چیه .. کلی بهش اصرار کردم که نره من بدون اون نمیتونم تا اخرش بهم گفت باید باهم رابطه تمای داشته باشیم تا منم یکاری کنم به پدرم اصرار کنم قبول کنه ...من قبول نکردم الان دیگ جوابمو نمیده از همه جام بلاکم کرده 😭😭چیکار کنم حالم خیلی بده نمیتونم به کسی بگم  ...

این آدم برای تو شوهر نمیشه

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

بره گم شه پسره ی عنچوچک 

ینی چی باید باهام رابطه داشته باشی 

ولش کن بره گم شه 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

توام بلاکش کن

همین بهتر که ذاتشو الان نشون داده نه بعد ازدواج و با وجود بچه

قدر خودمونو بدونیم‌ و واسه خودمون ارزش قائل باشیم 

لعنتی اینقدر خوبی از کجا آورده ای؟آنقَدَر خوبی که خوبی هم نبود اینقدرها!

بهتره فراموشش كني اين چيزا بهونس اگه تورو ميخواست كاري به پدرت نداشت 

يعني چي باهام رابطه داشته باشي اين اقا به درد زندگي نميخوره خودتو خراب نكن 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
رابطه چی تمای متوجه نشدم بعد رو چه حسابی میگید مذهبی حتما چون نماز میخوند

رابطه جنسی .. آره نماز میخوند حتی قرانم میخوند تو مراسم ها من اصلا ادمی نبودم که با کسی دوست بشم ولی دیدم ادم مذهبیه قبول کردم فکر نمیکردم این کارو باهام کنه 😢😢

2714
رابطه جنسی .. آره نماز میخوند حتی قرانم میخوند تو مراسم ها من اصلا ادمی نبودم که با کسی دوست بشم ولی ...

همون بهتر این به ظاهر مذهبی خودشون الان نشون داده فراموشش کن کجا مذهبی هستش ادمی که مدهب داشته باشه میدونه رابطه با دختر حکمش زنا هستش گناه کبیره هستش این فقط میخواست شمارو برای لذت بردن میخواست