2726
عنوان

استرس دارم

128 بازدید | 32 پست

سلام خانوما ب مدت پنج ماهه  ک استرس تپش قلب و درد قلب دارم از وقتی ک قلبم درد گرفت استرس و اضطراب گرفتم خسته شدم دیگه... از زندگی کردن افتادم کسی تجربه ای داره کمکم کنه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم همینم.ولی خودمو میزنم به بیخیالی

حتما برو دکتر

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
من این شکلی بودم دو ماه پیش تنگی نفسم گرفتم شما اکو قلب و نوار انجام دادیه؟

آره سه بار نوار قلب  یک بارم اکو قلب دکتر گفت قلبت هیچ مشکلی نداره مال اضطرابه ولی دستم خودم نیس از خونه نمیتونم بیام بیرون اینقدر ک استرس دارم

چ دکتری رفتی چ داروهایی داد....منم ۱۹ سالمه 

اول اینکه من مشکل ناراحتی معده داشتم . پیش دکتر داخلی میرفتم ، بعد آندوسکوپی اینطوری شدم ، همون دکتر خودم برام قرص پروپرانول و ضد استرس ک امش یادم نیست تجویز کرد بهتر شدم +اسپری 😀

کی میشه تو بغل عشقم باشم😔
ب نظرتون پیش روانشناس برم؟

روانپزشک برو

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
آره سه بار نوار قلب  یک بارم اکو قلب دکتر گفت قلبت هیچ مشکلی نداره مال اضطرابه ولی دستم خودم نی ...

خب دیگه خداروشکر اخه من این علائم رو داشتم اکو گرفت گفت درصد خفیف افتادگی دریچه داری ک بین خانوما شایع هست قرص و دارویی هم استفاده نمیکنم فکر و خیال کم کردم الان خوبم 

2706