2726
عنوان

دلم گرفته .پدرر شوهرم خیلی بین دختر من و پسر جاریم فرق میزاره

| مشاهده متن کامل بحث + 1636 بازدید | 83 پست
نمیخوام ناراحت بشی عزیزم ام واقعا برات میکنم و اشک ریختم برا اون بچه طفل معصوم که باید منتظر محبت ای ...

بله طفلک بچه ها فقط محبت پدربزرگها و مادربزرگهارو میخوان 

من کم میرم خونه هاشون 

دو سه بار صدام دراومده که فرق میزاری و اینا یه بارم بحث کردم فقط مثل مسکن یه مدت کوتاه تاثیر داره و بعد ...

دیگه برام مهم نیست

خودم و شوهرم از محبت سیرابش میکنیم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همش میگه علی غذا نمیخوره ضعیف شده از ناراحتی خوابم نمیبره.و..اما دختر من ۵روز بیمارستان بستری بود فق ...

به درک عزیزم. تو چرا خودتو ناراحت می کنی؟ دخترت به دلسوزی اون نیاز نداره!  کل وجود پدرشوهرت فدای یک تار موی دخترت.

فقط وقتی بزرگتر شد جایی که بچه جاریت هست دخترتو نبر که متوجه تبعیض نشه.

2728

رفت امدتون رو کم کنید 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ول کن بچه ات وابسته شون نمیشه پسرمنوببینی ماهی یه بارم نمی بینه خانواده شوهرموانگاروجودندارن حالااگه یه روز مامانمونبینه ناراحتی می کنه هی میگه مادرجون نیومد

توام پیش پدرشوهرت بگو دخترم باباموخیلی دوست داره

همش میگه علی غذا نمیخوره ضعیف شده از ناراحتی خوابم نمیبره.و..اما دختر من ۵روز بیمارستان بستری بود فق ...

بين دخترمن وپسراى جاريمم خيلى فرق گذاشتن مثلا برادرشوهرم ميرفت مسافرت واسه بچه هاى اوناكه پسربودسوغاتى مياوردواسه دخترمن نه. بچه بعديم كه پسرشد براش سوغاتى مياوردن منم قبول نميكردم يبارگرفتم جلومادرشوهرم كادوش دادم به يكى ازبچه هاى فاميل  

بين دخترمن وپسراى جاريمم خيلى فرق گذاشتن مثلا برادرشوهرم ميرفت مسافرت واسه بچه هاى اوناكه پسربودسوغا ...

خخخخ

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
همسرم هم خیلی ناراحت میشه دیگه خیلی با پدرش گرم نمی گیره.میگه بچه که بودم با منم همین جور بوده بفیه ...

من باشم کلا اهمیت نمیدم کمترم میرم یلزمانی میرم که اون نباشه به یه ورت 

برسه روزی که منم تیکر بزنم
بله طفلک بچه ها فقط محبت پدربزرگها و مادربزرگهارو میخوان  من کم میرم خونه هاشون  دو سه ب ...

اصل کار ما پدر و مادر ها هستیم.متاسفانه ما تو یه ساختمونیم و نمیشه خیلی رفت و آمد نکرد.جالب اینجاست که اونا میگن پدر و مادر تو دختر تو دوست ندارن در صورتی که اگه بتونم بیان ببینمش روزی یکبار زنگ میزنن که تو بیا یا حالشو میپرسن جانشان براش در میره هر وقت می رم بابام میگه خونم جون گرفت ولی احمقا دست پیش گرفتن پس نیوفتن

نمیتونی بهش بگی جرا خب به هر حال انتخاب  ایشون اینه و اون پسرو بیشتر دوست دارن ولی میتونی کاری کنی برات مهم نباشه دیگه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
بين دخترمن وپسراى جاريمم خيلى فرق گذاشتن مثلا برادرشوهرم ميرفت مسافرت واسه بچه هاى اوناكه پسربودسوغا ...

افرین بهت ،نباید تبعیض جنستی بشه تا کی اخه

برسه روزی که منم تیکر بزنم

مجبوری بچتو ببری پیششون😒😒😒😒

خب نبر تا توی روحیه ی بچه تاثیر نزاره

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2706