2410
2553
عنوان

دلم گرفته .پدرر شوهرم خیلی بین دختر من و پسر جاریم فرق میزاره

| مشاهده متن کامل بحث + 1636 بازدید | 83 پست

عزیزم این تجربه ۵ سال زندگی منه سعی کن پدر شوهر و مادر شوهر از این رفتارا کردن ناراحت نشی چون خودت پیر میشی مثلا شوهر من الان پیشم نیست چند بار مادر شوهرم منو دعوت کرده خونشون امروز مادر شوهرم زنگ زده بود گفت چرا نیومدی خونمون حالی از من نمی پرسی در صورتی که امروز میخواستم زنگ بزنم مادر شوهرم ناراحت بود چرا دیروز خونشون نرفتم در صورتیکه همون دیروز پدر شوهرم زنگ زد اصلا نگفت بیاین اینجا. این ناراحتی نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر ربطی به پسر ،،دختر نداره من دوتا پسر دارم پدر شوهرم اصلا نه بوسشون می کنه نه چیزیی ولی خودشو کشته برای پسر جاریم منم دیگه به خاطر تفرقه ازشون متنفر شدم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
چرا؟

اینجوری رفت و آمد کمتر میشه😁خوب بود هی بخوان دخالت کنن یا نظر بدن یا اذیتت کنن؟

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2720
ادعاشون میشه که خیلی دختر دوستن چون دختر ندارن.ام از اینکه حرفشون با عملشون یکی نیست حالم به هم میخو ...

ربطی به دختر پسر نداره

بعضیا اینجورین کلا 

گوش باید عزیز باشه که گوشواره عزیز باشه

احتمالا اون پسرشو یا حاریتو بیشتر از تو دوس دارن

2714

بعضی مواقع دلم برا دخترم میسوزد میگم الان نمیفهمه دوسال دیگه که بزرگتر شد چی؟توی روحیه اش اثر میزاره.اما پدرش میگه برا بچه محبت پدر و مادر اصل و مهمه اینا که یه روز هستن یک ماه نیستن

همسرم هم خیلی ناراحت میشه دیگه خیلی با پدرش گرم نمی گیره.میگه بچه که بودم با منم همین جور بوده بفیه ...

شوهر بدبختم همینو میگه  

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
بعضی مواقع دلم برا دخترم میسوزد میگم الان نمیفهمه دوسال دیگه که بزرگتر شد چی؟توی روحیه اش اثر میزاره ...

ببین خیلی سخته

پس من چی بگم عملا پدرم سر پسرم داد میزنه با اینکه پسرم دوسش داره و میره باهاش بازی کنه

وقتی پسرم و پسر داداشم با هم دعواشون شده بود بابام جلوی پسر منو گرفته بود😐ولی جلوی پسر برادرمو نه

درد از خودی خیلی سخت تره

ببخشید اما چقدر بیشعوره پدرشوهرت آخه چرا فرق میزاره هر دو زیر دوساله ن ..دخترت یه ذره بزرگتر بشه میفهمه پدربزرگش پسرعموش رو بیشتر دوس داره ..اگه به این رفتار اش ادامه داد خونه ش نرو .یا-4 3ماه یه بار برید

۱۰ساله منتظر اومدن نی نی هستم 
ربطی به دختر پسر نداره بعضیا اینجورین کلا  گوش باید عزیز باشه که گوشواره عزیز باشه احتمالا ا ...

من برا پدر شوهر و بخصوص مادر شوهرم کارایی کردم که برا مادر خودم نکردم فکر نمی کردم اینجوری بشه الان خیلی ببخشید اینو میگم ولی مثل سک پشیمانم حالم از هر دوتاشون به هم میخوره اما این یکی جاریم فقط انگار تو سرشان نزده وگرنه همه کاری کرده و همه حرفی بهشون زده.کاش منم از اول همین رویه رو پیش گرفته بودم

من برا پدر شوهر و بخصوص مادر شوهرم کارایی کردم که برا مادر خودم نکردم فکر نمی کردم اینجوری بشه الان ...

اوووف من پدرشوهرم مریض بود آوردم نگه داشتم دو روز بعد رفتم خونش تحویلمون نگرفت😅شانس ماست

ببین خیلی سخته پس من چی بگم عملا پدرم سر پسرم داد میزنه با اینکه پسرم دوسش داره و میره باهاش بازی ک ...

نمیخوام ناراحت بشی عزیزم ام واقعا برات میکنم و اشک ریختم برا اون بچه طفل معصوم که باید منتظر محبت اینا باشه 

2706