2733
2734

از دستشون خیلی ناراحتم دیگه دلم نمیخواد ببینمشون.دخترم  هم خوشکله هم شیطون و بامزه.تازه ده ماهشه.پسر جاریم یک سال و ۵ ماهشه نمیدونم چجوری رفتار کنم که بفهمن ناراحتم.وقتی اون مریض میشه پدر شوهرم خودشو می کشه اما وقتی دختر من مریض میشه یه احوال پرسی ساده هم نمیکنه؟.یا برا اون همه چیز میخره مثل ماست و موز و گلابی و.. اما برا دختر من دریغ از یه ماست کوچیک.مرتب اونو بغل میکنه بعد دختر منو زورش میاد ببوسه.کسی هست مثل من باشه؟اینجور مواقع چیکار میکنید که ناراحتی تون رو نشون ندید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

همش میگه علی غذا نمیخوره ضعیف شده از ناراحتی خوابم نمیبره.و..اما دختر من ۵روز بیمارستان بستری بود فقط یک بار زنگ زد یک بارم اومد و زود رفت. نزدیک سه هفته اصلا درستغذا نمی خورد باید بازور روزی ۴یا۵تا قاشق بهش میدادم.هیچوقت عین خیالش نبود و ابراز نگرانی نکرد.

این پسر دوستی ابلهانه که جامعه ما رو به گند کشیده

ولی شما اصلا خودتو ناراحت نکن، اونه که لیاقت یه نوه خوشگلو و بامزه رو نداره

مگه ادما پیر میشن جز بچه ها و نوه هاشون کیا رو دارن؟ ولش کن بچه شما محتاج اون نیست

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
برام مهم نیست  خودم بچمو دوس دارم و عاشقشم باباشم می میره براش

آفرین...‌ بهترین راهکاره..... درسته آدم ناراحت  میشه ولی خب بهترین کار اینه که خودت ب بچه ت محبت کنی جوریکه محتاج محبت کسی نباشه

2706