1676
1605
عنوان

دلم گرفته .پدرر شوهرم خیلی بین دختر من و پسر جاریم فرق میزاره

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 83 پست
ادعاشون میشه که خیلی دختر دوستن چون دختر ندارن.ام از اینکه حرفشون با عملشون یکی نیست حالم به هم میخو ...

ربطی به دختر پسر نداره

بعضیا اینجورین کلا 

گوش باید عزیز باشه که گوشواره عزیز باشه

احتمالا اون پسرشو یا حاریتو بیشتر از تو دوس دارن

میشه یه صلوات بفرستید برای حاجتم ..ممنون ❤💙
همسرم هم خیلی ناراحت میشه دیگه خیلی با پدرش گرم نمی گیره.میگه بچه که بودم با منم همین جور بوده بفیه ...

دلیلش همینه فقط 

همونطور که گفتم گوش باید عزیز باشه تا گوشواره عزیز باشه

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

بعضی مواقع دلم برا دخترم میسوزد میگم الان نمیفهمه دوسال دیگه که بزرگتر شد چی؟توی روحیه اش اثر میزاره.اما پدرش میگه برا بچه محبت پدر و مادر اصل و مهمه اینا که یه روز هستن یک ماه نیستن

1522
بعضی مواقع دلم برا دخترم میسوزد میگم الان نمیفهمه دوسال دیگه که بزرگتر شد چی؟توی روحیه اش اثر میزاره ...

ببین خیلی سخته

پس من چی بگم عملا پدرم سر پسرم داد میزنه با اینکه پسرم دوسش داره و میره باهاش بازی کنه

وقتی پسرم و پسر داداشم با هم دعواشون شده بود بابام جلوی پسر منو گرفته بود😐ولی جلوی پسر برادرمو نه

درد از خودی خیلی سخت تره

ببخشید اما چقدر بیشعوره پدرشوهرت آخه چرا فرق میزاره هر دو زیر دوساله ن ..دخترت یه ذره بزرگتر بشه میفهمه پدربزرگش پسرعموش رو بیشتر دوس داره ..اگه به این رفتار اش ادامه داد خونه ش نرو .یا-4 3ماه یه بار برید

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر م قانون جذب !!!!! دوست عزیز برای باردار شدنم یه صلوات می‌فرستی.
ربطی به دختر پسر نداره بعضیا اینجورین کلا  گوش باید عزیز باشه که گوشواره عزیز باشه احتمالا ا ...

من برا پدر شوهر و بخصوص مادر شوهرم کارایی کردم که برا مادر خودم نکردم فکر نمی کردم اینجوری بشه الان خیلی ببخشید اینو میگم ولی مثل سک پشیمانم حالم از هر دوتاشون به هم میخوره اما این یکی جاریم فقط انگار تو سرشان نزده وگرنه همه کاری کرده و همه حرفی بهشون زده.کاش منم از اول همین رویه رو پیش گرفته بودم

من برا پدر شوهر و بخصوص مادر شوهرم کارایی کردم که برا مادر خودم نکردم فکر نمی کردم اینجوری بشه الان ...

اوووف من پدرشوهرم مریض بود آوردم نگه داشتم دو روز بعد رفتم خونش تحویلمون نگرفت😅شانس ماست

ببین خیلی سخته پس من چی بگم عملا پدرم سر پسرم داد میزنه با اینکه پسرم دوسش داره و میره باهاش بازی ک ...

نمیخوام ناراحت بشی عزیزم ام واقعا برات میکنم و اشک ریختم برا اون بچه طفل معصوم که باید منتظر محبت اینا باشه 

1665
نمیخوام ناراحت بشی عزیزم ام واقعا برات میکنم و اشک ریختم برا اون بچه طفل معصوم که باید منتظر محبت ای ...

بله طفلک بچه ها فقط محبت پدربزرگها و مادربزرگهارو میخوان 

من کم میرم خونه هاشون 

دو سه بار صدام دراومده که فرق میزاری و اینا یه بارم بحث کردم فقط مثل مسکن یه مدت کوتاه تاثیر داره و بعد ...

دیگه برام مهم نیست

خودم و شوهرم از محبت سیرابش میکنیم😍

همش میگه علی غذا نمیخوره ضعیف شده از ناراحتی خوابم نمیبره.و..اما دختر من ۵روز بیمارستان بستری بود فق ...

به درک عزیزم. تو چرا خودتو ناراحت می کنی؟ دخترت به دلسوزی اون نیاز نداره!  کل وجود پدرشوهرت فدای یک تار موی دخترت.

فقط وقتی بزرگتر شد جایی که بچه جاریت هست دخترتو نبر که متوجه تبعیض نشه.

رفت امدتون رو کم کنید 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ول کن بچه ات وابسته شون نمیشه پسرمنوببینی ماهی یه بارم نمی بینه خانواده شوهرموانگاروجودندارن حالااگه یه روز مامانمونبینه ناراحتی می کنه هی میگه مادرجون نیومد

توام پیش پدرشوهرت بگو دخترم باباموخیلی دوست داره

همش میگه علی غذا نمیخوره ضعیف شده از ناراحتی خوابم نمیبره.و..اما دختر من ۵روز بیمارستان بستری بود فق ...

بين دخترمن وپسراى جاريمم خيلى فرق گذاشتن مثلا برادرشوهرم ميرفت مسافرت واسه بچه هاى اوناكه پسربودسوغاتى مياوردواسه دخترمن نه. بچه بعديم كه پسرشد براش سوغاتى مياوردن منم قبول نميكردم يبارگرفتم جلومادرشوهرم كادوش دادم به يكى ازبچه هاى فاميل  

چه حالى ميده يهووسط دعوابهت بگه.......حيف كه خيلى دوست دارم       (آى ام ارديبهشتى  ) واسه رسيدن به دختراى ارديبهشتى بايددست وپابزنى،زنگ واس ام اس روكه همه ميزنن  
بين دخترمن وپسراى جاريمم خيلى فرق گذاشتن مثلا برادرشوهرم ميرفت مسافرت واسه بچه هاى اوناكه پسربودسوغا ...

خخخخ

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
همسرم هم خیلی ناراحت میشه دیگه خیلی با پدرش گرم نمی گیره.میگه بچه که بودم با منم همین جور بوده بفیه ...

من باشم کلا اهمیت نمیدم کمترم میرم یلزمانی میرم که اون نباشه به یه ورت 

برسه روزی که منم تیکر بزنم
بله طفلک بچه ها فقط محبت پدربزرگها و مادربزرگهارو میخوان  من کم میرم خونه هاشون  دو سه ب ...

اصل کار ما پدر و مادر ها هستیم.متاسفانه ما تو یه ساختمونیم و نمیشه خیلی رفت و آمد نکرد.جالب اینجاست که اونا میگن پدر و مادر تو دختر تو دوست ندارن در صورتی که اگه بتونم بیان ببینمش روزی یکبار زنگ میزنن که تو بیا یا حالشو میپرسن جانشان براش در میره هر وقت می رم بابام میگه خونم جون گرفت ولی احمقا دست پیش گرفتن پس نیوفتن

1645