1464
1521

از دستشون خیلی ناراحتم دیگه دلم نمیخواد ببینمشون.دخترم  هم خوشکله هم شیطون و بامزه.تازه ده ماهشه.پسر جاریم یک سال و ۵ ماهشه نمیدونم چجوری رفتار کنم که بفهمن ناراحتم.وقتی اون مریض میشه پدر شوهرم خودشو می کشه اما وقتی دختر من مریض میشه یه احوال پرسی ساده هم نمیکنه؟.یا برا اون همه چیز میخره مثل ماست و موز و گلابی و.. اما برا دختر من دریغ از یه ماست کوچیک.مرتب اونو بغل میکنه بعد دختر منو زورش میاد ببوسه.کسی هست مثل من باشه؟اینجور مواقع چیکار میکنید که ناراحتی تون رو نشون ندید؟

امان از جهل و پسر پرستی ما ایرانیا

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندم بیمه ابوالفضل ، بیمه امام حسین . به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

همش میگه علی غذا نمیخوره ضعیف شده از ناراحتی خوابم نمیبره.و..اما دختر من ۵روز بیمارستان بستری بود فقط یک بار زنگ زد یک بارم اومد و زود رفت. نزدیک سه هفته اصلا درستغذا نمی خورد باید بازور روزی ۴یا۵تا قاشق بهش میدادم.هیچوقت عین خیالش نبود و ابراز نگرانی نکرد.

8

این پسر دوستی ابلهانه که جامعه ما رو به گند کشیده

ولی شما اصلا خودتو ناراحت نکن، اونه که لیاقت یه نوه خوشگلو و بامزه رو نداره

مگه ادما پیر میشن جز بچه ها و نوه هاشون کیا رو دارن؟ ولش کن بچه شما محتاج اون نیست

عزیزان دل، من هارلی کویین نیستم، اسمم هاردلی کویینه (hardly queen)
برام مهم نیست  خودم بچمو دوس دارم و عاشقشم باباشم می میره براش

آفرین...‌ بهترین راهکاره..... درسته آدم ناراحت  میشه ولی خب بهترین کار اینه که خودت ب بچه ت محبت کنی جوریکه محتاج محبت کسی نباشه

1403

عزیزم این تجربه ۵ سال زندگی منه سعی کن پدر شوهر و مادر شوهر از این رفتارا کردن ناراحت نشی چون خودت پیر میشی مثلا شوهر من الان پیشم نیست چند بار مادر شوهرم منو دعوت کرده خونشون امروز مادر شوهرم زنگ زده بود گفت چرا نیومدی خونمون حالی از من نمی پرسی در صورتی که امروز میخواستم زنگ بزنم مادر شوهرم ناراحت بود چرا دیروز خونشون نرفتم در صورتیکه همون دیروز پدر شوهرم زنگ زد اصلا نگفت بیاین اینجا. این ناراحتی نداره؟

استارتر ربطی به پسر ،،دختر نداره من دوتا پسر دارم پدر شوهرم اصلا نه بوسشون می کنه نه چیزیی ولی خودشو کشته برای پسر جاریم منم دیگه به خاطر تفرقه ازشون متنفر شدم

خدایااااااااعاشقتم ممنونم 
چرا؟

اینجوری رفت و آمد کمتر میشه😁خوب بود هی بخوان دخالت کنن یا نظر بدن یا اذیتت کنن؟

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
1514