2726
عنوان

بعضی نی نی سایتیا چقدر بی ادبن...

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 67 پست

من وقتی درموردیچیزی نظر میخان اگه خوشم نیاد میگم تو سلیقه من نیست بهترشم میتونی پیدا کنی ولی ی تاپیک رفتم ی کفش گذاشته بود گفته بود خوشم میاد ازش نظر شما چیه منم گفتم خوبه خوشگله ولی دوتا خانوم بودن چن بار گفتن مث کفش جادوگراست مث کفش جادوگر شهر از هست خب یعنی چی نمیپسندی بگو نمیپسندم چرا توهین کنیم ب سلیقه طرف

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
بیا عزیزم برگ سبزیست تحفه درویش    

مرسى 😂😂😂😂خداخيرت بده از گداگشنه اى نجاتم دادى

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگفتید نکشیمون باکلاس

فحش ركيك ميداد اصلا روانى بود بخدا خدا ازش نگذره خيلى فحشاى زشت ب خانواده هامون داد

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
مرسى 😂😂😂😂خداخيرت بده از گداگشنه اى نجاتم دادى

وظیفه بود عزیزم  

سکه10میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/کا‌ش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهم میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه😢/به جای اینکه استوری بذاری کرونا خر است بتمرگ توخونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢
2728
اره بخدا بيشتر مردم روانى شدن ذهنشون بيماره😞😞😞فقط دنبال يكى هستن سرش عقده هاشونو خالى كنن

یه مشت روانی ول شدن تو نی نی سایت،جمعشون کنن بابا کی پاسخ گو ههههه(دور از جون شما،منظورم همون بی ادبان که فحش میدن)

اکثر ایرانیا کلا بی ادبن و تو فضای مجازی خودشونو نشون میدن. تقصیر زیادیم ندارن اینطور تربیت شدن وبار اومدن 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

الان یکی میاد میگه حتما همه اونایی که توهین میکنند و این اخلاقا رو دارن همشون منم 😆😂

منم در عجبم از مچ گیریای نی نی سایت چقد بعضیا عقده مچ گیری دارن 😁

دردی که انسان را به سکوت وامیدارد بسیار سنگین تر از دردیست که او را به فریاد وامیدارد... و انسانها فقط به فریاد هم میرسند نه به سکوت هم!💔
یه مشت روانی ول شدن تو نی نی سایت،جمعشون کنن بابا کی پاسخ گو ههههه(دور از جون شما،منظورم همون بی ادب ...

بخدا مياييم اينجا از تنهايى خلاص شيم ميبينيم ميدون جنگه خاموش ميكنيم ميريم

چیزی که من تو این مدت متوجه شدم این بود که بیشتر کاربرا بی سوادن و سطح فرهنگ خیلی پایینی دارن، البته کاربرای متشخص و با فرهنگ داریم ولی تعدادشون خیلی کم تر از اون بی ادباس

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
امضات خیلی ناراحتم کرد دختر ایشالا خدا روی خوش زندگی رو بهت نشون بده😔

اوضام خيلى خرابه عزيزم عاجزانه التماس دعا دارم ازتون😔😔😔

تاااازه طرف مثلا تایپک میزنه ک شوهرم بام فلان کارو کرده چکار کنم. اکثرااااا میگن اگ ما بودیم میکشتیمش و خفه ش میکردیم و دارش میزدیم. و اون استارتر و ب بداخلاقی تشویق میکنن. درصورتی ک خودشون مشکلات شبیه مال استارترو ب هیچ وجه با کشتن شوهر و خفه کردنش حل نکردن. بچه ها تورو خدا اگ تو تایپکای بحثای خانوادگی میرید و حرصتون میگیره اصا نظر نذارید. یا اینک نظر عقلانی بذارید. ن اینک فوری بگید طلاق بگیر. گناه دارن بخدا. زندگیاشون از حرفامون تاثیر میگیره

لایک نکنید اه
2706