1464
1482
عنوان

بعضی نی نی سایتیا چقدر بی ادبن...

655 بازدید | 67 پست

بعضی اوقات تو بعضی تاپیکا همچین بهم بد و بیراه میگن که اوم میمونه واقعا اینا خانومن؟؟؟

سریع فحش میدن.میرن تاپیکای قبلی طرفو میگردن تا مشکلاتشو به رخ بکشن..

خودم گاهی حس میکنم تو جمع ادمای بی سواد هستم ک نمیتونن درست با اطرافیانشون صحبت کنن.

تو رو خدا یکم ارومتر باشید

دیشب تو یه تاپیک بودم خانومه میگفت که مادرشوهرم نوه دختریشو بیشتر از بچه من نگه میداره و گله میکرد

بچه ها مخالف بودن و گفتن نباید انتظار داشته باشی

استارتر چه توهینهایی ک به مخالفها نمیکرد

یا الان تو تاپیک راه هایی واسه پسر دار شدن همه انگ میزنن بهم....

جالبیش اینه تو تاپیکای هم میگردن تا مشکلاتشونو به رخ بکشن.....

یباریکی سرچیزخیلی بیخورک اصلابهش ربطی نداشت به من چه توهینایی کردمن ک ۲۰سالنه خجالت کشیدم طرف۳۳سالش بودسن ننه ی منوداش

غصه نخوریه چیزاییم توداری ک مانداریم مثل..."عقده"😏😏.خداجونم مرسی به خاطرهمه چیز😍😍😘.منوعشقم👫💑❤💘اومدی توزندگیم زندگیم زیباترشد.خدایابه آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😘😘😘😘😘😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484

اره خیلی

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
1432

وای راس میگی 

نه کسی ادمو میبینه و نه میشناسه ولی خدا شاهده گاهی وقتها دو نفر که بهم دیگه اینجا فحش میدن من خجالت میکشم و حرص میخورم. 

شب تاریک و سنگستان و من مست؛ قدح از دست من افتاد و نشکست. نگهدارنده اش نیکو نگهداشت؛ وگرنه صد قدح نفتاده بشکست 🌺🌺
1474

اوه زیاد هرچی هم میگی باشه باز طرف کشش میده🚶‍♀️

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

آز اینش بدم میاد که استارتر به بقیه توهین میکنه مثلا تو نظرتو میگی میاد مسخره میکنه اه 

شازده کوچولو پرسید از کی اوضاع بهتر میشه ؟ روباه : از وقتی که بفهمی همهههه چیز به خودت بستگی داره ....
1508