2726

من شوهرم کلا اهل مهمونی نیست ولی مهمونی های خونواده منو اوناییکه مهم باشه رو بخاطر من میاد

ولی مهمونی های خونواده خودش بجز خونه مادرش و خواهرش جای دیگه نمیاد

من تاحالا چند بار که خونه عموهاش دعوت بودیم رو با مادرشوهرم رفتم و به همه گفتم سرکاره

امشبم خونه عموش دعوتیم نمیدونم برم یا نه؟؟؟؟شما جای من باشین چیکار میکنین؟؟

امشب اگه برم هیچ دلیلی واسه نیومدنش ندارم ولی مادرشوهرم دوست داره باهاشون برم

در نهایت زندگی میرقصد به ساز من😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو ايشون دوست ندارن شما كه دوست دارى برو،پرسيدنم بگو نشد بياد ايشالا دفعات بعد من به نمايندگيش و به احترام هستم حضورتون با لبخند

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
2728

من بدون شوهرم خونه هیچکس نمیرم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بعد همسرت تنها میمونه خونه ؟چه بده اهل مهمونی نیست قشنگش اینه زن و شوهر همه جا با هم برن 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

من به شخصه بدون شوهرم هیچ مهمونی نمیرم

چه خانواده ی خودم چه خانواده ی شوهرم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بنظرم برو

کار شوهرت خیلی زشته

اگر فامیل خوب باشه آدم نباید قطع رابطه کنه

اگر پرسیدن کجاست بگو نتونست بیاد خسته بود یا با دوستاش رفته بیرون

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2706