1464
1411

من شوهرم کلا اهل مهمونی نیست ولی مهمونی های خونواده منو اوناییکه مهم باشه رو بخاطر من میاد

ولی مهمونی های خونواده خودش بجز خونه مادرش و خواهرش جای دیگه نمیاد

من تاحالا چند بار که خونه عموهاش دعوت بودیم رو با مادرشوهرم رفتم و به همه گفتم سرکاره

امشبم خونه عموش دعوتیم نمیدونم برم یا نه؟؟؟؟شما جای من باشین چیکار میکنین؟؟

امشب اگه برم هیچ دلیلی واسه نیومدنش ندارم ولی مادرشوهرم دوست داره باهاشون برم

واسه زندگیم صلوات بفرستین لطفا

برو ايشون دوست ندارن شما كه دوست دارى برو،پرسيدنم بگو نشد بياد ايشالا دفعات بعد من به نمايندگيش و به احترام هستم حضورتون با لبخند

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1475

بعد همسرت تنها میمونه خونه ؟چه بده اهل مهمونی نیست قشنگش اینه زن و شوهر همه جا با هم برن 

تنها عشق زندگیم که دلیل امید به زندگیمه ‌که بخاطرش هنوزم نفس میکشم و از پا نمیفتم مامانمه قربونش بشم خدایا از عمرم کم کن به عمر مامانم اضافه کن واسه سلامتیش اگه دوست داشتی یه صلوات بفرس  ❤❤بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.تو تاپیکایی که موضوع عمومی هست میتونید ریپلای کنید تا بدون توهین تبادل نظر کنیم ولی وقتی موضوع شخصی استارتر هست و من نظری دادم  حق ریپلای نداری چه برسه به ریپلای توهین و فحش ...اگه ریپلای توهین  کردی بعد خوندن امضام پس یه احمقی و من بیشتر از یه بار جواب یه احمقو نمیدم😌

من به شخصه بدون شوهرم هیچ مهمونی نمیرم

چه خانواده ی خودم چه خانواده ی شوهرم

به از این چه شادمانی که ❤  تو ❤جانی و جهانی💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
1485

بدون همسرت نرو

با تو که باشم از همه دورم😻 دلمو چفت میکنم با تو باهات جورم😇 یه نمه بارون... رو صورتامون... نفسم برو بریم امشبه شب دوتامون💏 نظرت چیه بزنیم تو دل جاده❤ منو تو و یه موزیک خوب و یه سفر ساده🎧🚗 تو یه امشبو بپیچون بیخیال فردا...راه میفتیم دوتایی مقصدش هرجا... بگو نظرت چیه بزنیم تو دل جاده من و تو و یه موزیک خوب و یه سفر ساده🚗 تو یه امشب و بپیچون بی خیال فردا راه میفتیم دوتایی مقصدش هرجا🚫کنار ساحل دوتایی تنها💖💏 میدوییم روی شنا من و تو و دریا🎼 خیس میشیم دوتامون وای چه خوبه جامون 😻صدا خنده هامون بره بالا ابرا 🗻💏

بنظرم برو

کار شوهرت خیلی زشته

اگر فامیل خوب باشه آدم نباید قطع رابطه کنه

اگر پرسیدن کجاست بگو نتونست بیاد خسته بود یا با دوستاش رفته بیرون

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
1403
1508