2703
2553
نمیزارن😕شاید بعدا خلوتی اینکارو کردم هروقت پول دستم بیاد گوشوارشو بگیرم

کی نمیزاره اختیار گوش خودت رو نداری😎

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مال من سه تای🤣🤣

خوشبحالت😊من خیلی میترسم از طلا خاطره خوب ندارم

یبار یجا بچه بودم مامانمو مامانبزرگم بردنم النگو بخرن زرگر بزور اون النگویی که میدونس یه شماره برام کوچیکه انداخت دستم انقد گریه کردم یه خانومه برام درش اورد

ازاون موقع تا یه سنی هروقت میخواستن برام النگو بخرن گریه میکردم وحشت میکردم یبارم تو طلا فروشی ازترس بهم فشار اومد لبم خون اومد🤣🤣🤣کلا میترسم سوراخ کنم اما دوست دارم ولی دو دلیل دیگم دارم یکی مخالفن خانواده دومیش اگه سوراخ کنم چون طلا ندارم دیگه خالی میمونن بدلم ضد حساسیت فک کنم گرونه

2720
کاش عکسشو داشتی

الان میذارم 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
ارزونن اینا من قیمت کردم

فعلا ک زیر صفرم صد تومن هم باشه نمیتونم بگیرم😥

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
خوشبحالت😊من خیلی میترسم از طلا خاطره خوب ندارم یبار یجا بچه بودم مامانمو مامانبزرگم بردنم النگو بخ ...

مجردی

کی نمیزاره اختیار گوش خودت رو نداری😎

اختیارشو دارم کلا با کله خودم یه وقتایی پیش میرم ولی فعلا چون اینو گرفتن تا سال دیگه حرف سوراخ کردن گوش نمیزنم بعد یهو میرم.راستی چقدره سوراخ کردن؟

2714
اختیارشو دارم کلا با کله خودم یه وقتایی پیش میرم ولی فعلا چون اینو گرفتن تا سال دیگه حرف سوراخ کردن ...

من25  دادم

کاش عکسشو داشتی

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
2706