1507
1411
قربونت برم.منم اویز دوس داشتم ولی حلقه ای خریدن😕چون حلقه ای راحتتره

كى حلقه اى خريد عزيزم مامان بابات؟؟

حالا عزيزم مهم اينه طلاس ان شاءالله ب دل خوش بپوشى

روزى عاشق شدم عاشق كسى ك فكر ميكردم مرد هست و ميشه بهش تكيه كرد خودشو خيلى خوب نشون داد اونقدر خوب ك بخاطرش جلو خانوادم وايسادم تو نامزدى پى ب قسمتى از بديهاش بردم و خواستم جداشم اما خانوادم گفتن ما چندسال ابرومونو گذاشتيم پاى نامزديتون بهم نزن برو سر زندگيت خوب ميشه!! رفتم سرزندگيم تقريبا يكسال اول خوب بود اما از سال دوم نشون داد مرد نيست تكيه گاه نيست منم مجبور شدم ب سوختن و ساختن چون نه خانوادم پشتم هستن واسه طلاق و نه شوهرم طلاقم ميده!!تا الان همه فقط خنده هاى مصنوعيمو ديدن و حسرت خوردن حسرت يه خوشبختى پلاستيكى نذاشتم كسى بفهمه چى ميكشم اما يه روز شوهرم افسار پاره كرد جلوى خانوادم لهم كرد باهام بدرفتارى كرد ب حديكه همه فهميدن من چقدر بدبختم و الان تنها بك حرف خواهرم تو گوشمه ك گفت گيتا خيلى ناراحتتم شوهرت خودراى هست و تو هم بايد اطاعت كنى ازش گفت خداصبرت بده!!!! دلم شكست خواهرا اينقدر گريه كردم ك چشمام ميسوزه و ديگه نميتونم باز نگهشون دارم اومدم بگم تصميم ب خودكشى دارم زندگيم ب اخر رسيده اما جراتشو هنوز ندارم اگر الان امضامو خوندين التماستون ميكنم واسم دعاكنين يا دلم اروم بگيره و ابروى رفتم برگرده يا جرات خودكشى رو خدابهم بده تنها ارزوم مرگ خودم و شوهرمه!!😔😔😔😔😔

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
كى حلقه اى خريد عزيزم مامان بابات؟؟ حالا عزيزم مهم اينه طلاس ان شاءالله ب دل خوش بپوشى

هردوشون گلم‌.گوشواره قبلیم برام کوچیک شده بود دیگه خودشون رفتن یدونه گرفتن من چنتا مدل مدنظرم بود ولی خوششون نیومد گفتن دفعه بعد خودت بگیر اونطور که میخوای

8
مال من سه تای🤣🤣

خوشبحالت😊من خیلی میترسم از طلا خاطره خوب ندارم

یبار یجا بچه بودم مامانمو مامانبزرگم بردنم النگو بخرن زرگر بزور اون النگویی که میدونس یه شماره برام کوچیکه انداخت دستم انقد گریه کردم یه خانومه برام درش اورد

ازاون موقع تا یه سنی هروقت میخواستن برام النگو بخرن گریه میکردم وحشت میکردم یبارم تو طلا فروشی ازترس بهم فشار اومد لبم خون اومد🤣🤣🤣کلا میترسم سوراخ کنم اما دوست دارم ولی دو دلیل دیگم دارم یکی مخالفن خانواده دومیش اگه سوراخ کنم چون طلا ندارم دیگه خالی میمونن بدلم ضد حساسیت فک کنم گرونه

کاش عکسشو داشتی

الان میذارم 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز  ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا مامان شدن شکر خدای مهربون 
1476
کی نمیزاره اختیار گوش خودت رو نداری😎

اختیارشو دارم کلا با کله خودم یه وقتایی پیش میرم ولی فعلا چون اینو گرفتن تا سال دیگه حرف سوراخ کردن گوش نمیزنم بعد یهو میرم.راستی چقدره سوراخ کردن؟

1508