2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحال خودم که خر ندارم 

از کاه و یونجش خبر ندارم...😎

پاک کنیدش بابا

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2731

اونا فقط ظاهر زندگیشونو به نمایش میزارن

یکی رو از نزدیک میشناسم بشدت روابط خانوادگی سررررررد 

بعد تو اینستا لیلی و مجنونن

همشم تیپ میزنه و قر و فر زیاد داره

بعد وضع مالی خوبی ندارن ولی

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪
2738

پس ازون محیط فاصله بگیر عزیز

زندگیت بیخودی بهم میریزه. من اینستامو پاک کردم. چون هممممش خودستایی میکنن و خودشونو ب نمایش میذارن. خونه ها و وسایل گرون قیمتی ک وااااقعا لزومی نداره وجودشون

اما خب چون قشنگن ادم خوشش میاد

عزیزم از محیط دور شو. 

منم اینستامو پاک کردم👌الان راحتم

لایک نکنید اه
اونا فقط ظاهر زندگیشونه به نمایش میزارن یکی رو از نزدیک میشناسم بشدت روابط خانوادگی سررررررد  ...

مگه میشه وضع مالیش خوب نباشه و هی تیپ بزنه و قر و فر بیاد .لازمش پول و وقت و حوصلس .که خداروشکر هیچکدومو ندارم

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》

اتفاقا منم میبینم  تو اینستا خیلی هم با هم خوبن زن و شوهرا... 

دایم قربون صدقه هم میرن و با هم همراهن...مثلا زنه پیج داره شوهرش کلی همراهیش میکنه تو استوری گرفتنا و... 

اگه خوب نباشن با هم و دعوه داشتهذباشن که همونم مرده نمیاد جلو دوربین.. 

مگه میشه وضع مالیش خوب نباشه و هی تیپ بزنه و قر و فر بیاد .لازمش پول و وقت و حوصلس .که خداروشکر هیچک ...

۱۰۰٪ میخواستم منم بگم

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  
2706