2410
2553
قيمتش چنده؟ موهاتو نرم ميكنه؟

من اخرین بار ۶۰ خریدم بستگی به مغازه داره قبل ترشم ۴۵ میخریدم

اره واقعا نرم و قابل شونه میکنه

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اخرین بار ۶۰ خریدم بستگی به مغازه داره قبل ترشم ۴۵ میخریدم اره واقعا نرم و قابل شونه میکنه

همين اسمشو بگم ميدونن چي ميخام؟سرم موش بهتره يا ماسك موش؟مرسي عزيزم اخه موهامو از وقتي بيرنگ كردم يكمي زبر شدن

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2720
من موهام اصلا رنگ نشده فقط موخوره گرفته دنباله یه راه بدرد بخور بودم

موخوره فقط کوتاهی راه درمانی نداره هر کیم بگه دروغ گفته

همين اسمشو بگم ميدونن چي ميخام؟سرم موش بهتره يا ماسك موش؟مرسي عزيزم اخه موهامو از وقتي بيرنگ كردم يك ...

منم همینو میگم استارتر نوشته سرم پنتن همه گفتن خوبه بعد این عکس کرم یا ماسک فک کنم خوب حالا کدوم بهتره

آرامش
موخوره فقط کوتاهی راه درمانی نداره هر کیم بگه دروغ گفته

اوهوم☹️

مرسی عزیزم

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
2714
همين اسمشو بگم ميدونن چي ميخام؟سرم موش بهتره يا ماسك موش؟مرسي عزيزم اخه موهامو از وقتي بيرنگ كردم يك ...

سرم مو همون عکسیه که دوستمون گذاشته اون کم حجمه واسه موهای کوتاه به صرفه است

من اینی که عکسشو فرستادمو استفاده میکنم فکر کنم کرم مو میگن بهش موهام بلنده راضیم زیاد میزنم دیرم تموم میشه

حموم به حموم با موهای نمدار

منم همینو میگم استارتر نوشته سرم پنتن همه گفتن خوبه بعد این عکس کرم یا ماسک فک کنم خوب حالا کدوم بهت ...

هر دو خوبه توضیح دادم راجبشون میتونی بخونی

قبلا سرم مو میزدم اونم خوب بود ولی ترمیم نمیکرد اثرش تا حموم بعدی بود میشستیش از بین میرفت

اینم همونجوریه

اصلا موی سوخته یا وز شده قابل ترمیم نیست مگر کراتینه که اونم ترمیم نمیکنه صاف میکنه لخت میکنه مو رو

2706