عنوان

شوهر نامردم یه چیزی هم طلبکاره

321 بازدید | 11 پست

چن روز پیش خونه مادرشوهرم سر یه موصوع خیلی چرت که بهونه مادرشوهرم بود شوهرم سر من داد وبیداد کرد خدا شاهده همش میخواستم چیزی نگم که دعوامون اوج نگیره ولی انگار کوه آتشفشان فوران کرده بود شروع کرد جلوی اونا برای اولین بار فحش و فحش کشی داد میزد منم خواستم تا بچم روانی نشده برش دارم ببرم اومد بچه رو با حرص گرفت از دستم منو زد از خونه انداخت بیرون اما خواهر شوهرم اومد توپله ها دست منو به زورکشید برد خونه تو اتاق که آرومم کنه منم بچه رو برداشتم اومدم خونمون انقد گریه کردم قلبم خیلی شکسته اونم سه روزه عین میر غضب میاد و میره امروز پسرم خیلی تب کرده بود زنگ زدم بهش میگم کجایی با یه لحن خیلی بد میگه سر قبر جد وآبادت منم از ناراحتی گوشیو قطع کردم خودم بچمو بردم دکتر البته با هزار تا مصیبت چون مدام گریه میکرد و بی قرار بود😢😢😢😢

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه دیگه خیرات و فاتحه نه😁

تیز باشه میگیره منظور از خیرات و فاتحه چیه

من با شوهرم بحثم شد پدرش فوت شده خیلی بابا بابا میکرد گفتم یادم باشه واسش فاتحه بخونم میخواست خودشو بکشه

❤دست به دامان توام یا رضا(ع)❤

تو هم میگفتی کارت  اونجا تموم شد برو سر قبر اجدات خودت منتظرتن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
تیز باشه میگیره منظور از خیرات و فاتحه چیه من با شوهرم بحثم شد پدرش فوت شده خیلی بابا بابا میکرد گف ...

واااای یعنی بد سوزوندیشااا بددددد🤣🤣🤣🤣🤣

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است

می گفتی من سر قبر جدوابادت دارم م،ی،ر،ی،ن،م. انتر آقا هی هیچی نمیگم فکر کردی علی آباد خرابه هم شهریه حرمت نگه دار تا حرمتتو نگه دارم ،بیا مثل آدم بنال ببینم چ مرگته، ببخشید دوستان لحنم تند بود خیلی عصبی شدم