2733
2734
عنوان

اونایی که اینستا دارن بیان

69 بازدید | 14 پست

بچه ها یک نفر که من اصلا نمیشناسم برام دایرکت یه چیزی فرستاده که میره تو استوری هاش بعد از صفحه من اسکرین شات گرفته و از فالوورهاش خواسته منو بلاک کنن نمی‌دونم چرا ؟!!!! باید چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
یعنی چی اینایی که گفتی ؟ 

ریپورت شدن یعنی تا یه مدت نمیتونی نه لایک کنی نه کامنت بذاری نه فالوو کنی و دیسیبیل شدن یعنی پیجت از کار میوفته و طول میکشه تا بازگردونیش کنی ولی احتمالا هیج کدوم از اینارو نشی چون اکثرا بلاک نمیکنن که مردم بیکار نیستن

ریپورت شدن یعنی تا یه مدت نمیتونی نه لایک کنی نه کامنت بذاری نه فالوو کنی و دیسیبیل شدن یعنی پیجت از ...

اصلا نمی‌دونم کیه من اونقدر تو اینستا نیستم یعنی میرم ولی اهل کامنت گذاشتن و .. اینا نیستم 

اصلا نمی‌دونم کیه من اونقدر تو اینستا نیستم یعنی میرم ولی اهل کامنت گذاشتن و .. اینا نیستم 

خاک تو سرش میدونی شایدم اونجوری میکنه بهش واکنش نشون بدی پیام بدی بعضی از آدما اینجور مریضن اهمیت نده

2706