2737
2734
عنوان

دیسک کمر

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 20 پست
سه ساله دیسک دارم ،نمازم به سختی میخونم داعمم چسب کمر رو کمرمه،،،،یوگا رفتم برا بهتر شدنم بدتر شدم. ...

😭😭😭😭😭

انشالله همتون زود خوب بشین

خودمم

نمازت قبول درگاه الهی خواهری

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😭😭😭😭😭 انشالله همتون زود خوب بشین خودمم نمازت قبول درگاه الهی خواهری

ممنونم همچنین ،،، اگه تهرانی برو دکتر خوب،،،اونجا دکترای خوب داره من شهرستانم دکتر خوب نیس اینجا،،،،انشالله بهتر شی

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
ممنونم همچنین ،،، اگه تهرانی برو دکتر خوب،،،اونجا دکترای خوب داره من شهرستانم دکتر خوب نیس اینجا،،،، ...

من کرمانشاهم

دکتراش خوبن ولی حالا ن درحد تهران

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
2731
😔😔😔😔 تقدیر الان چند سالتونه

الان ۲۷ سالمه

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏