2410
2553
عنوان

دیسک کمر

116 بازدید | 20 پست

سلام من دیسک کمر دارم بین مهره ۴و۵فاصله افتاده

از شنبه اذیتم،،قرص وامپول و ورزش،روغن زیتون هم افاقه ی نکرد

پس کی خوب میشم😔

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....

منم دیسک دارم داعم درد دارم همش چسب کمر میزنم موقت خوبه واسم ،میخای امتحان کنی ؟ 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چند سالته😔😔😔😔

۳۰ 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
2714

عزیزم درکت میکنم

من ۲۵ سالگی عمل کردم رااااااااحت شدم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
اااا ب من گفت تا۴۵نمیشه

چرانشه؟؟؟ من اورژانسی عمل کردم

از همون دکتر اول بهم گفت فایده نداره باید عمل کنی همه میگفتن وااااای سخته و عمل نکنی بهتره 

تا اینکه یه شب ناهوا برگشتم اخساس کردم کمرم شکست 

اورژانسی عمل شدم و میبینم چقدرررررررر راااااحت شدم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
نمیتونم راه برم کارامو انجام بدم ‌😔 من دوسال پیش عمل مری انجام دادم😔

من مشکل قلبم داشتم

دوبارم قلب عمل کردم 

چرانشه؟؟؟ من اورژانسی عمل کردم از همون دکتر اول بهم گفت فایده نداره باید عمل کنی همه میگفتن وااااای ...

من ی بار دخترمو سوار دوچرخه کردم وکمرم گفت خرررررت بعد درد شدید تو کمرم طوری ک نمیتونستم تکون بخورم دولادشدم دنیا چلو چشام سیاه شد،،دوش گرفتم وروغن زیتون ورزش  سه روز بعد خوب شدم

بعد سه چهار روز ناگهانی وبا سرعت پاشدم دوباره گرفت

ک دیگه رفتم دکتر عکس گرفت وگفت دیسک داری😔

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
هم  سنیم😔 من شنبه دکتر رفتم گفت دیسک داری عکس گرفت

سه ساله دیسک دارم ،نمازم به سختی میخونم داعمم چسب کمر رو کمرمه،،،،یوگا رفتم برا بهتر شدنم بدتر شدم.  تحمل میکنم چاره ای نیس . قبلا ورزش میکردم دائم ولی الان همش نشستم 😖

2706