1464
1411
عنوان

دیسک کمر

82 بازدید | 20 پست

سلام من دیسک کمر دارم بین مهره ۴و۵فاصله افتاده

از شنبه اذیتم،،قرص وامپول و ورزش،روغن زیتون هم افاقه ی نکرد

پس کی خوب میشم😔

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....

منم دیسک دارم داعم درد دارم همش چسب کمر میزنم موقت خوبه واسم ،میخای امتحان کنی ؟ 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
چند سالته😔😔😔😔

۳۰ 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

عزیزم درکت میکنم

من ۲۵ سالگی عمل کردم رااااااااحت شدم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 درحال حاضر عاشق یه آقای جنتلمن و خاااااااصم که امیدوارم زودتر بهش برسم❤️❤️❤️❤️ اگه توی این شلوغی سایت امضامو خوندی دوستم برای آرزوم صلوات بفرست🌹🌹🌹🌹به امید روزای خوب برای همه
1432
اااا ب من گفت تا۴۵نمیشه

چرانشه؟؟؟ من اورژانسی عمل کردم

از همون دکتر اول بهم گفت فایده نداره باید عمل کنی همه میگفتن وااااای سخته و عمل نکنی بهتره 

تا اینکه یه شب ناهوا برگشتم اخساس کردم کمرم شکست 

اورژانسی عمل شدم و میبینم چقدرررررررر راااااحت شدم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 درحال حاضر عاشق یه آقای جنتلمن و خاااااااصم که امیدوارم زودتر بهش برسم❤️❤️❤️❤️ اگه توی این شلوغی سایت امضامو خوندی دوستم برای آرزوم صلوات بفرست🌹🌹🌹🌹به امید روزای خوب برای همه
نمیتونم راه برم کارامو انجام بدم ‌😔 من دوسال پیش عمل مری انجام دادم😔

من مشکل قلبم داشتم

دوبارم قلب عمل کردم 

چرانشه؟؟؟ من اورژانسی عمل کردم از همون دکتر اول بهم گفت فایده نداره باید عمل کنی همه میگفتن وااااای ...

من ی بار دخترمو سوار دوچرخه کردم وکمرم گفت خرررررت بعد درد شدید تو کمرم طوری ک نمیتونستم تکون بخورم دولادشدم دنیا چلو چشام سیاه شد،،دوش گرفتم وروغن زیتون ورزش  سه روز بعد خوب شدم

بعد سه چهار روز ناگهانی وبا سرعت پاشدم دوباره گرفت

ک دیگه رفتم دکتر عکس گرفت وگفت دیسک داری😔

هم  سنیم😔 من شنبه دکتر رفتم گفت دیسک داری عکس گرفت

سه ساله دیسک دارم ،نمازم به سختی میخونم داعمم چسب کمر رو کمرمه،،،،یوگا رفتم برا بهتر شدنم بدتر شدم.  تحمل میکنم چاره ای نیس . قبلا ورزش میکردم دائم ولی الان همش نشستم 😖

1476
سه ساله دیسک دارم ،نمازم به سختی میخونم داعمم چسب کمر رو کمرمه،،،،یوگا رفتم برا بهتر شدنم بدتر شدم. ...

😭😭😭😭😭

انشالله همتون زود خوب بشین

خودمم

نمازت قبول درگاه الهی خواهری

😭😭😭😭😭 انشالله همتون زود خوب بشین خودمم نمازت قبول درگاه الهی خواهری

ممنونم همچنین ،،، اگه تهرانی برو دکتر خوب،،،اونجا دکترای خوب داره من شهرستانم دکتر خوب نیس اینجا،،،،انشالله بهتر شی

ممنونم همچنین ،،، اگه تهرانی برو دکتر خوب،،،اونجا دکترای خوب داره من شهرستانم دکتر خوب نیس اینجا،،،، ...

من کرمانشاهم

دکتراش خوبن ولی حالا ن درحد تهران

😔😔😔😔 تقدیر الان چند سالتونه

الان ۲۷ سالمه

1508