2410
2553

چرا اومده اخر اگهی لینکش هست 

منم اول ندیدم 

میخوای عکسش را برات بگذارم؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
رشته ات چیه؟؟؟ تکمیل ظرفیت ک خییییلی دانشگاهای بیخودی گذاشتن...همه غیر انتفاعی و پیام نور😐

جدی 

پس هیچی 

من دولتی میخواستم 

پیام نور همون اونسری هم اگه میزدم قبول بودم 

مدیریت صنعتی ام 

پسر نازم عاشقتم  
2714
رشته ات چیه؟؟؟ تکمیل ظرفیت ک خییییلی دانشگاهای بیخودی گذاشتن...همه غیر انتفاعی و پیام نور😐

ب نظرتچند درصد احتمال داره من با رتبه ۷۷۷ تاریخ کرج قبول شم اخه سه تا کد رشته ی تاریخ بود برای کرج البته دولتی

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️

ببخشید ترتیبش را اشتباه فرستادم اول برو داخل پنل کارشناسی ارشد اون تیتری که دورش خط کشیدم تو عکس دوم بعد برو اخر صفحه اون لینکی که دورش خط کشیدم دفترچه است 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
ب نظرتچند درصد احتمال داره من با رتبه ۷۷۷ تاریخ کرج قبول شم اخه سه تا کد رشته ی تاریخ بود برای کرج ا ...

ایشاالله قبولی 

من نگاه کردم رشتمو شهرم نداشت 

پسر نازم عاشقتم  

امسال روزانه هم زیاد داشت 

البته رشته استارتر را نمی دونم ولی بقیه رشته ها را اجمالی نگاه کردم روزانه داشت 

ببخشید ترتیبش را اشتباه فرستادم اول برو داخل پنل کارشناسی ارشد اون تیتری که دورش خط کشیدم تو عکس دوم ...

ممنون 

متوجه شدم 

الانم رفتم نگاه کردم رشته امو شهر خودم نداره

لطف کردی

پسر نازم عاشقتم  
2706