2726
عنوان

نوزاد۵ ماهه

103 بازدید | 11 پست

سلام مامانا یه سوال داشتم نمیدونم براتون مسخره بیاد یا نه دیشب دخترمو شیر میدادم شیر خودمو میخوره  میخواستم بر گردونم به طرف خودم دراز کشیده انگشتمو محکم فشار دادم به دنده اش انگار رفت تو برگشت بیرون خیلی میترسم  چیزیش شده شاید بعدا علایم نشون بده من خیلی حساسم افسردگیم دارم ولی گریه نکرد توروخدا از تجربه هاتون بگین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این چه کاریه عاخه کردید 

ببر یه چک بکنن دنده هاشو 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
سرما خوردگی داشت دیشب بردیم به شوهرم میگم میگه تو مریضی خب اگه چیزیش بشه گریه بقراری میکنه

بله اگر چیزیش باشه گریه میکنه 

دختر منم ۶ ماهه هست

عزیزم دیگه دست نزن بهش مخصوصا فشار نده جایی رو 

خدای نکرده ممکنه خطرداشته باشه کارت😘

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️