1676
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677
اوهوم یعنی باید بگم رنگ روشنش رو میخوام؟؟ مرسی    

روشنش را شنیدم خیلییییی روشنه و مثل گچه اگر پوستتون سفیده روشن بخرید اگر سبزه هستید روشن نخرید خیلی افتضاح میشه همچنین اگر پوستتون روشنه تیره بخرید بازهم افتضاحه

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
روشنش را شنیدم خیلییییی روشنه و مثل گچه اگر پوستتون سفیده باشه بخرید اگر سبزه هستید روشن نخرید خیلی ...

من پوستم روشنه برای همین پرسیدم ی جا رفتم ی رنگیشو بهم نشو داد که انگار رنگ پوست بود صورتی روشن ولی ترسیدم بگیرم تیره باشه اون یکی رنگشو نداشت مقایسه کنم

1668
من پوستم روشنه برای همین پرسیدم ی جا رفتم ی رنگیشو بهم نشو داد که انگار رنگ پوست بود صورتی روشن ولی ...

سفیدش خیلیییی روشنه ببینید حتما قبل خرید

چون شنیدم خاصیت دزمانی داره میخواستم بگیرم...  شنیدم درماکول هم پوشانندگی بالایی داره ولی اکتی ...

من ک تصمیم گرفتم کلا دیگه کرم نزنم فقط ضدافتاب

چون شنیدم خاصیت دزمانی داره میخواستم بگیرم...  شنیدم درماکول هم پوشانندگی بالایی داره ولی اکتی ...

درماکول پوشانندگیش بالاست ولی خیلی سنگینه رو پوست کرم گریمه. نمیشه روزانه ازش استفاده کرد

درماکول پوشانندگیش بالاست ولی خیلی سنگینه رو پوست کرم گریمه. نمیشه روزانه ازش استفاده کرد

دقیقاً نظر من ه‍م همینه... اکتی پور رو قبلا تست کردم خیلی سبک بود ولی متاسفانه یادم نیست رنگ روشنش بود یا اون یکی.. چون ی حالت صورتی روشن داشت رنگ پوست بود

تو اکتی پور ضد آفتاب هم هست برای همینه که رنگیه چون اکتی پور کرم پودر نیست عزیزم

مقدار ضد افتابش خیلی کمه پوشانندگیشم کمه اما من بعد ۴ ماه کلی جای جوش داشتم خیلی کم رنگ شده هنوزم ازش استفاده میکنم

من نمیبازم...یا میبرم یا بازی رو بهم میریزم  
1645