1464
1482
عنوان

کی خط چشم بلده؟؟

269 بازدید | 54 پست

من هیچوقت نمیکشم،ولی جدیدا دلم خواسته یه خط چشم نازک و کوتاه بکشم برا خودم.چجوری میکشین؟با مداد هم میشه؟ اگه نه چی باید بخرم؟

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473
8

آره بامداد مشکی خیلی راحته

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🦋👑خودمم چون میدونم خودم بهترینم توام خودت باش چون قطعا بهترین فقط خودتی🦋👑متاهل ومتعهد💙

هم خط چشم مویی خوبه هم ماژیکی 

من با جفتش خیلی راحت میکشم

منم مثل شما اوایل بلد نبودم انقدر امتحان کردم تا قشنگ یاد گرفتم 

یه ممد دارم تاج سرههههه    از همه ممدا بهترههههه                         امید فردای منههههه                         چرا هی میگین جریا ممد چیه؟؟ جریان نداره شوهرمه😐😐عشق قشنگم همونجوری که یه روزی با عشق و علاقه شدیم واس همدیگه همینجوری با عشق بمونیم برای همدیگه           

فقط ماژیکی.بلدم نباشی خوب میشه😂

فقط 45 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍
1474

من از اون جوهریا دارم اصلا نمیشه کشید

خاطره زایمانمبچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

با مداد  هم میشه اکوا هم خیلی راهته

همیشه عشق باشد همیشه برکتبا باشگاه پرواز650 😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                                                        😍 من یک دختر ترکم😍
1508