1861
1823
عنوان

کی خط چشم بلده؟؟

273 بازدید | 54 پست

من هیچوقت نمیکشم،ولی جدیدا دلم خواسته یه خط چشم نازک و کوتاه بکشم برا خودم.چجوری میکشین؟با مداد هم میشه؟ اگه نه چی باید بخرم؟

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

1825

من بلدممم

خط چشم ماژیکی بخرید برای شروع

مداد خوب نیست پخش میشه

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
1846

هم خط چشم مویی خوبه هم ماژیکی 

من با جفتش خیلی راحت میکشم

منم مثل شما اوایل بلد نبودم انقدر امتحان کردم تا قشنگ یاد گرفتم 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

فقط ماژیکی.بلدم نباشی خوب میشه😂

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍

آکوا بخر برا تمرین کردن ک حروم نمیشه راحت ۷ ۸ سال داریش😁 بعد ک یاد گرفتیش خط چشم ماژیکی بخر راحته

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فردامون از امروز دیروزتره...
1826

من از اون جوهریا دارم اصلا نمیشه کشید

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

با مداد  هم میشه اکوا هم خیلی راهته

Aşk acısı taşımayan yürek ;ya deliye aitrir, ya ölüyeMevlana       دیگه باید بری اگه حال دلمون بده اخه مگه این رابطه چه گلی به سرمون زده بیا دیگه باور کن بینمون هیچ حسی نیست این تاثیر داروی بی حسی نیست ما زبون همو بلد نشدیم آخر نیست غمت شاید نکنی باور مرگ ی بار شیون ی بار سخته ولی برو منو راحت بذار نشد که بشه خب نخواستی بشه مگه قلب من دیگه تا کجا میکشه           #پازل          خانندگی دوس دارم😢   ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟💟 بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍  یک دهه ۸۰ایم😎
1845