2410
2553
عنوان

شوهرم بهم گفت تو هم مثل مامانت بی تربیتی

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حالا ب ی دکمه خوردن توچشت ک نمیمیری خخخ ی کم اشک میادازش.

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
2714

عزیزم شما شروع کردی ولی همسرتون هم خیلی واکنش بدی داشت . خودت سعی کن بی حرمتی بینتون عادی نشه. بعد هم بهش بگو وقتی ازم ناراحتی قرار نیس به بقیه توهین کنی. اگه دوس داری منم یاد بگیرم ایی کارتو ادامه بده.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
عزیزم شما شروع کردی ولی همسرتون هم خیلی وکش بدی داشت . خودت سعی کن بی حرمتی بینتون عادی نشه. بعد هم ...

اره خب منم میدونستم تندی کردم رفتم طرفش ولی اون اینجوری جوابم داد

2706