2410
2553
عنوان

از صبح حس خوبی به امروز نداشتم

50 بازدید | 3 پست

ساعتای ۷ بود از خواب پریدم یه ناراحتی و دلشوره کمی هم داشتم ...من اکثرا به حسم اعتماد می کنم احساس کردم قرار نیست روز خوبی داشته باشم که تا اینجا هم درست بود ....ناراحتیم از اینه که به فردا هم حس خوبی ندارم از صبح اتفاقایی منو رنجوند که یواشکی تو اتاقم گریه کردم و با خودم فکر کردم چرا آدما فکر می کنن می تونن هر چی به دهنشون اومد هر چی دلشون خواست بگن و در آخر با یه خنده که مثلا ما این حرفا رو با هم نداریم کارشون رو ماست مالی کنن؟ چرا حق ناراحت شدن رو هم نمیدن ؟؟؟ امروز حرفای بدی شنیدم فحش های بدی شنیدم تیکه ها واقعا احساس کردم خورد شدم البته جلوشون ناراحتیم رو نشون نمیدم که حس خوبی بهشون دست بده ولی کسی که ناراحتیش رو نشون نده از تو می شکنه.....من واقعا نمی گذرم از این ادما ....من خیلی تنهام لطفا یکم باهام حرف بزنین🖤🖤

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘

چی بهت گفتم چیشده

عشق از همانجايى شروع شد كه حالمان به هيچ چيز خوش نشد الا دوست داشتنش...  🧡💛 پسرم منو بابایی عاشقتیم 😍 خیلی خوشحالم که خدا لایق دونسته و تو رو به ما داده. خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که به ما دادی 🙏🏻😍❤️
چی بهت گفتم چیشده

توهین تحقیر و در آخر هم اصلا به روی خودشون نیاوردن😊

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

توهین تحقیر و در آخر هم اصلا به روی خودشون نیاوردن😊

کی بوده این شخص؟

عشق از همانجايى شروع شد كه حالمان به هيچ چيز خوش نشد الا دوست داشتنش...  🧡💛 پسرم منو بابایی عاشقتیم 😍 خیلی خوشحالم که خدا لایق دونسته و تو رو به ما داده. خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که به ما دادی 🙏🏻😍❤️
2456