1464
1482
عنوان

یعنی شوهرم دوستم نداره؟

199 بازدید | 20 پست

شوهرم دو روز پیش رفته بود ارمنستان برا انجام کارش     انشالله یه ساعت دیگه میرسه شهرمون    الان زنگ زده که نهار گذاشتی میگم برادرم بیاد بیاره مغازه دیگه نیام خونه       من فک کردم الان بی صبرانه منتظره برسه و منو ببینه  گفتم درک کردم چقد دلتنگمی اوکی فعلا   یعنی دوستم نداره؟  

من ب دست های خداخیره شدم معجزه کرد...

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484

ممکنه کار مهمی باشه مجبور شده بره دلیل بر دوستنداشتن نیست

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘

من فاز مردا رو درک نمیکنم واقعا😏

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
1485
خب تو برو ببینش شاید کار داره مردا تو این فاذا نیستن تو یادش بده شرمندش کن با محبت

محل کارش تو کاراژیه که زن ها حق ورود ندارن  زشته   میکشتم اگه برم مغازش

ممکنه کار مهمی باشه مجبور شده بره دلیل بر دوستنداشتن نیست

هر چی هم باشه رئیس جمهور هم بخواد بیاد باز اول باید میومد دیدن من  فک میکردن الان دلتنگمه  اخه من لحظه شماری میکنم بیاد   

1474
شاید کارش سنگینه تو این ۲ روز سراغتو میگرفت؟

سه چهار بار زنگ زد (قبض موبایل ۳۰۰  ۴۰۰ هزار میاد برا همین زنگ نمیزنه زیاد) میدونه اگه ازش خبری نداشته باشم سکته میکنم     

من بودم خودم میبردم براش خودمم یه عالمه خوشگل میکردم میگفتم سوووووووپرایز دلم برات تنگ شده بود عشق ج ...

همیشه من سوپرایزش میکنم   الان با این حرفش تموم فففسم خوابید    

هر چی هم باشه رئیس جمهور هم بخواد بیاد باز اول باید میومد دیدن من  فک میکردن الان دلتنگمه   ...

ای جانم دقیقا حق با شماست ولی یادتون باشه ما‌ خانما عشقولانه تر فکر میکنیم تا آقایون اینو به حساب تیپ شخصیتیشون بذارید

هر چی هم باشه رئیس جمهور هم بخواد بیاد باز اول باید میومد دیدن من  فک میکردن الان دلتنگمه   ...

مردا همینجورین ما زنا زیادی حساسیم 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘
1508