1464
1411
عنوان

خوشششششش به حالشون

112 بازدید | 15 پست

خوش به حال دخترایی که پدرشون پولداره

چون عشق دنیا رو میکنن مجردی 

بعدش هم به خاطر پول باباشون یه ادم سطح بالا میاد خاستگاریشون 

تا اخر عمر هم منت پول باباشون رو میزارن سرش 

و کلا کیف میکنن

دنبال یه قرون دو هزار هم نمیرن سر کار 

زندگی مشترک من و من 🏡

خا😑

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473

آره دخترای لوس از خود راضی که پاش برسه و به خنسی بخورن بلد نیستن یه ماشین حساب دست بگیرن و برن کار کنن

دخترایی که همه چیزشون با پول رتق و فتق میشه

کسایی که بدون زحمت رسیدن به همه چیز و هنوز همون آدمای کوچیک سابق موندن

چرا همه 😒اینجور نگا میکنن؟؟؟

خاطره زایمانمبچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1334

چی بگم والا😎

البته ما پولدارا هم مشکلات خودمون رو داریم😞

الکی مثلا بچه پولدارم😂😂😂

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤
اینکه بابات پولدار باشه یا نه اصلا مهم نیست مهم اینه که خودت،خودتو بسازی

چند سال از عمرمو بزارم تا پول جمع کنم ؟ 

اخرش بیدار میشم میبینم پیر شدم ۷۰ سالمه 

ولی اونا از قبل از به دنیا اومدن سرمایه دارن

زندگی مشترک من و من 🏡
ولی در نظر بگیر که هیچی بارشون نیست

چون غیر از مهمونی و خرید و ارایشگاه هیچ جا نمیرن 

تا اخر عمر هم همونجا ها عشق و حال میکنن 

دوست من الان از قبل از به دنیا اومدنش براش خونه خریدن داده بودن اجاره هر ماه میدادن دستش 

حالا ماشین و لباساش به کنار 

حالا شوهرش هم صد برابر باباش پولداره

زندگی مشترک من و من 🏡
1403
چون غیر از مهمونی و خرید و ارایشگاه هیچ جا نمیرن  تا اخر عمر هم همونجا ها عشق و حال میکنن  ...

خب؟

اینا چه ارزشی داره وقتی هیچی حالیت نباشه؟

رها کن دنیا رو

خیلیا از ما بهترن

مسابقه که نیست