1464
1482
عنوان

روی کادو چی بنویسم

83 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها دارم میرم مجلس عقدکنان..کادو میخوام پول بدم ..مامانمم نمیاد گفته از طرفش پول بدم..یک پاکتم بیشتر ندارم الان..روی پاکت چی بنویسم؟؟از طرف ستاره و مامان یا از طرف ستاره و مادر...؟؟؟یا چیییی؟؟؟

ستاره ومادر قشنگ تره 

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

1473
دوست

بنظرم پاکتاتون رو جدا کن

درست کردن پاکت نامه کاری نداره

با کاغد کادو اگ درست کنی بهتره

تو متفاوتی        ..........              چون   .........          من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁
8

من فکر نمیکنم مبلغ نوشتن درست باشه یا جدا دادن.چه اصراریه طرف بفهمه کی‌چقدر داده.مادر ودخترنا.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
1476
با این وضعیت نمیتونم برم ارایشگاهم

بابا 5 مینم وقت نمیبره

الان بجا نی نی سایت پاک نامه درست کن

5 دقهههه فقط وقت میبره

تو متفاوتی        ..........              چون   .........          من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁