2410
2553
عنوان

خرید سیسمونی برا نوزاد زمستونی

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 54 پست
دختر خواهرشوهرم سه چهار دست صفر گرفت بعدشم بچرو تا یماه چهل روز که بیرون نمیبره یدونه ام سرهمی گرفت

اها

پس منم زیاد نگیرم 

راست میگی تا عید که بیرون نمیره 

تو خونه س زیاد لباس گرون نگیرم

خدایا مراقب عزیزانم باش
اها پس منم زیاد نگیرم  راست میگی تا عید که بیرون نمیره  تو خونه س زیاد لباس گرون نگیرم

بنظر من شما که میگی بچه تا چند ماه خونه اس بیرون نمیبری

لازم نیست سرهمی مخمل بگیری چون تو خونه گرم میشه نمیتونه زیاد بپوشه

اگه بیرون میبری واسه بیرون مخمل بگیر

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من شما که میگی بچه تا چند ماه خونه اس بیرون نمیبری لازم نیست سرهمی مخمل بگیری چون تو خونه گرم ...

برا بیمارستان تا خونه میخوام 

بیمارستان قراره برم یه شهر دیکه که ۲ساعت باهامون فاصله داره

خدایا مراقب عزیزانم باش
2720

شامپو جانسون یا فیروز بخر هم سر هم بدن داره 

سعی کن تا مثلا سه سالگی از یه مارک استفاده کنی پس به قیمتش دقت کن که همیشه قدرت خریدشو داشته باشی ، ماسلا هم خوبه ولی خوب گرونه 

پماد برا پاش هیدرودرم بخر عکسشو برات میفرستم عالیه ، لوسیون بدن نخر اگه خواستی چربش کنی روغن بادام شیرین یا زیتون از عطاری بخر ، دستمال مرطوب مارکweeبخر شیشه شیر مارک wee

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
اها پس منم زیاد نگیرم  راست میگی تا عید که بیرون نمیره  تو خونه س زیاد لباس گرون نگیرم

اره بعدا دلت میسوزه صفر خیلی زود کوچیک میشه الانم ماشاالله انقد لباسا گرونه ولی دوسه کم نگیر چون تا یسال میپوشه

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

تب سنج دیجیتالی حتما بخر

کیسه آب گرم

پستونک و زنجیر پستونک

شیشه شیر

شیر دوش

ناخن گیر

دندونگیر

شیشه داروخوری

پماد زینک اکساید فیروز بعد از تعویض پوشک عالیه

سرهمی حتما بخر دو دست

سرویس خواب

دستمال مرطوب

دستمال خشک کن حتما بخر

گوش پاک کن

بازم چیزی یادم اومد میگم بهت

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
2714
تب سنج دیجیتالی حتما بخر کیسه آب گرم پستونک و زنجیر پستونک شیشه شیر شیر دوش ناخن گیر دندونگیر ...

تب سنج

ناخن گیر

پنبه

۲تا شیشه شیر

سرهمی مخمل 

رکابی

روغن بچه

شامپو

لوسیون

پستونک

شیر دوش 

اینا رو چند روز پیش گرفتم

خدایا مراقب عزیزانم باش
تب سنج ناخن گیر پنبه ۲تا شیشه شیر سرهمی مخمل  رکابی روغن بچه شامپو لوسیون پستونک شیر ...

خوبه.کیسه آب گرمم بگیر برای واکسناش خیلی لازمت میشه

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی