2726

خانما من چرا جنینم اینجوریه جفتم قدامیه هفته ۳۰ ولی خیلی کم حرکت میکنه جنینم ...ازاول کم تکون میخورد هرچی ام میگذره کم تر میشه ب جای انکه بهتر بشه ...کلا شبا که میخابم تاصبح اصلا تکون نمیخوره صبحاهم تا بیدار نشم اون تکون نمیخوره باید حتما بیداربشم به زور تکون اونم چارتا تکون اروم بخوره خییلی کم...چیکارکنم مخصوصا که سه روزه اصلا لگد نمیزنه فقط اروم حسش میکنم خیلی اروم اونم کم...بخدا خسته شدم این استرسای لعنتی کی تموم میشن خدایا😭😭😭هفته دیگه وقت دکتردارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه دیگه خیلی خوابالو مگه میشه؟ چرا لگد نیمزنه سه روزه فقط اروم میفهمم حسش میکنم اونم باتمرکز

یه چیز شیرین بخور اگه قشتگ لگد زد مشکلی نداره نگران نباش

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
یه چیز شیرین بخور اگه قشتگ لگد زد مشکلی نداره نگران نباش

اصلا ازاول تاحالا به چیزی خوردن واکنش نشون نمیده ...ازاول هروقت خودش بخاد تکون میخوره تاوقتی من جیغ نکشم و شکممو تکون ندم تکون نمیخوره

دختر منم تو شکمم بود همینطوری بود خیلی آروم تکون میخورد بدنیا هم امد خیلی آروم بود اصلا بی خوابی نداشت اهل گریه و اذیت هم نبود الان ۵سال و نیمشه خانوم شده

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲
دختر منم تو شکمم بود همینطوری بود خیلی آروم تکون میخورد بدنیا هم امد خیلی آروم بود اصلا بی خوابی ندا ...

جدی؟؟؟ینی توهم حرکت حس نمیکردی ؟؟من اخه ۳۰ هفته شدم اخه الان نباید بهترمیشد؟؟توچحوری بود 

جدی؟؟؟ینی توهم حرکت حس نمیکردی ؟؟من اخه ۳۰ هفته شدم اخه الان نباید بهترمیشد؟؟توچحوری بود 

در این حد که یه لحظه دستی یا پایی تکون میداد دوباره میخوابید همین اصلا ضربه خیلی واضح نداشت تا آخرش همین بودم

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲