2737
2734
عنوان

مشکل با خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 23 پست

راستی جنسیت بچه رو گفتی؟

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
تو هم نرو خونشون اصلا شوهرت چیزی نمیگه😕

مادر شوهرم شوهرمو پر میکنه , دفاع نمیکنه ازشون ولی وقتی من بخوام غر بزنم یه چیزی میگه حرصم در میاد , مثلا میگه تو همه چی رو منظور میگیری اونا منظوری ندارن, یا میگه مادرم مریض شده, یا میگه مادرم زنگ زده جواب ندادی میگم به پیر به پیغمبر وقتی زنگ زده من هنوز اتاق ریکاوری بودم , میگه وقتی بیرون اومدی باید زنگش میزدی,میگم من بعد از ریکاوری اثر بیهوشی رفته داشتم درد میکشیدم ۱۰تا پرستار بالاسرم بوده, انتظار نداشتم بیاد بیمارستان ولی اینکه اون انتظار داره جوابش بدم ستمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر شوهرم شوهرمو پر میکنه , دفاع نمیکنه ازشون ولی وقتی من بخوام غر بزنم یه چیزی میگه حرصم در میاد , ...

درک میکنم

شوهرمنم میگه حالا از رو مادری یه چیز گفته تو خیلی نفهمی ک بزرگش میکنی😑

من دیگه واگذار میکنم ب خدا

اخه کسی رو ندارم ک پشتم باشه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خواهرم این ربطی نداره من خودم سنگ‌کلیه دارم ۳ بارم عمل شدم

باشه اصلا ربطی به اون نداره!

ولی من از وقتی اومدم تو خونه این دیوونه اینجور شدم 

قبلش نه سنگ داشتم نه سابقه سنگ داشتم نه ارثشو دارم

تو بارداری هم دقیقا از تاریخ اسباب کشی به بعد سنگ گرفتم

2731
باشه اصلا ربطی به اون نداره! ولی من از وقتی اومدم تو خونه این دیوونه اینجور شدم  قبلش نه سنگ ...

حالا سنگو ول کن

توام‌محلشون نزار ب تلافی خونوادت والا مگ کمتری

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
حالا سنگو ول کن توام‌محلشون نزار ب تلافی خونوادت والا مگ کمتری

امیدوارم بتونم 

کلا به خانوادم هیچی نمیگم که ناراحت نشن به اندازه کافی غصه میخورن دخترشون ازشون دوره,

فک میکردن همه چی گل و بلبله خیلی خانوادش با من خوبن ,

الان ک دیگه فهمیدن چقد خانوادش اذیتم میکنن نمیدونم چیکار کنم 

مقصر مادر و پدرتن وقتی اونا نیومدن عیادت چرا ماذر و پدرت رقتن خونه ی اونا ؟هر چه کوتاه بیای در واثع ...

پدر مادرم اصا روحشونم خبر از هیچی نداره 

هیچوقت بهشون نگفتم ک ناراحت نشن

2738
مادر شوهرم شوهرمو پر میکنه , دفاع نمیکنه ازشون ولی وقتی من بخوام غر بزنم یه چیزی میگه حرصم در میاد , ...

خب اشتباه میکنی ک میگی انتظار نداشتی مادرشوهرت بیات بیمارستان عیادت واقعا وقتی خودت بخودت ارزش قائل نیسی توقع از اونا داری؟باید جوری ب شوهرت میتوپیدی ک چرا مامانش نیومده عیادتت ک جرعت نمیکرد صدا کنه..ببین گریه نکن محکم باش دقیقا عین خودشون رفتار کن اگه میخای اذیتت نکنن در ضمن نیازی نیس خانوادت اینقد سوغاتی ب اینا ببرن تمام سوغاتو هدیه دادناتو قط کن کاری ک من کردم و حالا راحتم

چشمان تو آفریقاست..