2703
2553
عنوان

مشکل با خانواده شوهر

293 بازدید | 23 پست

با خانواده شوهرم تو یه ساختمان زندگی میکنیم ۶ماهه ساکن شدیم,

خانواده خودم یه شهر دیگن 

من ۷ماهه باردارم

...................

من از بس تو این ۶ماه از دست کارای پدر شوهر دیووانم حرص خوردم سنگ کلیه گرفتم, دوبار توی ۳ماه گذشته عمل سنگ شکن کلیه انجام دادم 

عمل اخریم ۵شنبه گذشته انجام شد ,از ۴شنبه مادرم اینا اومدن پیشم 

با اینکه کلی سوغاتی برا مادرشوهر اینا اوردن ولی هرچی منتظر شدن اونا نیومدن یه سر به ما بزنن چه برای عیادت من چه برای دیدنی خانوادم.

مادرم اینا گفتن خب عیب نداره خودمون میریم یه سر پیششون, پاشدن رفتن پیششون

من ک مریض بودم نتونستم پله برم بالا 

بعدش پدربزرگم از شهرستان اومد پیشم, پدربزرگم خیلی انتظار احترام داره و خودشم خیلی با همه مهربونه, خلاصه که همش منتظر بود اینا ۱ سر بیان پیشش , کلی هم سوغاتی اورده براشون ولی باز اونا نیومدن!

پدر بزرگم الان داره برمیگرده شهرستان 

مادرم میگه چه بدی در حقشون کردیم ک عیادت دخترمون نیومدن ماکه هرچی جهاز خواستن بهترینشو دادیم , هرچی پول خواستن تا جایی ک تونستیم ب پسرشون کمک کردیم, اونا تا راه داشت برا دخترمون کم گذاشتن خدا شاهده  پدر مادر دوماد بمن کادو نه برا عقد دادن نه برا عروسی با اینکه پولدارن کلا هیچ کادویی ندادن و یه ریال کمک پسرشون نکردن, من همه رو تحمل کردم و زدم به بیخیالی 

الان دیگه نمیتونم بی احترامی به خانوادمو تحمل کنم 

تا حالا هیچوقت باهاشون بد حرف نزدم 

هیچوقت هیچ تیکه و کنایه ای رو جواب ندادم 

همیشه خندیدم و به شوخی گذروندم 

بااینکه بدترین توهینا رو شنیدم گفتم ارزش نداره خودمو حرص بدم 

ولی الان ک بحث خانوادمه دیگه نمیتونم تحمل کنم 

نمیدونم چیکار کنم 

زیاد بود حوصله نداشتم بخونم ولی سنگ کلیه ربطی به اعصاب خراب نداره

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

وقتی سطح فکر و فرهنگشون انقدر پایینه ... دیگه خودتو عذاب نده ... تو هم رفت و آمد و صمیمیتتو کمتر کن ... برای کسی بمیر که برات بمیره ... به شوهرتم زیاد غر این ماجرارو نزن... بالاخره پدرمادرشن...زندگی کردن کنار خانواده همسر خیلی سخته 

تو هم نرو خونشون اصلا

شوهرت چیزی نمیگه😕

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2714

مقصر مادر و پدرتن وقتی اونا نیومدن عیادت چرا ماذر و پدرت رقتن خونه ی اونا ؟هر چه کوتاه بیای در واثع خودتو کم ارزش میکنی پیش خانواده ی شوهر مثل خودشون باش کسی ک لیاقت نداره چرا باید در حقش خوبی شه ؟؟

مقصر مادر و پدرتن وقتی اونا نیومدن عیادت چرا ماذر و پدرت رقتن خونه ی اونا ؟هر چه کوتاه بیای در واثع ...

غلطا رو نادیده بگیرین تازه عمل کردم چشمم ورم داره نمیبینم درست 😂

ب نظرم کلا زندگی تو ازشون جدا کن.ی خونه بگیر و از اون ساختمون بیا بیرون.بعدشم با هر کی باید مثل خودش رفتار کرد.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
خب از این ب بعد محلشون نزار سنگ‌کلیه ربطی ب حرص خوردن از پدرشوهر نداره 😑

پدر شوهرم تو حیاط خونه وای میستاد فحش میداد 

منم عصبی میشدم ۲۴ساعت گریه میکردم

آبم کم خوردم

همش شد سنگ توی کلیم 

پدر شوهرم تو حیاط خونه وای میستاد فحش میداد  منم عصبی میشدم ۲۴ساعت گریه میکردم آبم کم خوردم ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خواهرم این ربطی نداره من خودم سنگ‌کلیه دارم ۳ بارم عمل شدم

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
2706