2410
2553
عنوان

لاغری با کالری شمار کرفس

7433 بازدید | 29 پست

بچها من قد و وزنمو تو‌ کالری شمار کرفس وارد کردم ..اون برام زده روزی ۱۸۰۰ کالری بخورم 

ولی تو تاپیک بامداد خمار نوشته که وزنمو ضربدر ۲ کنم و منهای ۱۰۰ کنم که با این اوصاف میشه ۱۳۰۰ کالری

حالا کرفس درست میگه یا بامداد جون.؟؟🥴🧐

میشع برای کنکور ارشد من دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟ برای رسیدن منو عشقم ام بهم و خوش بختی مونم یکی دیگه بفرستین بوس😘😘😘 خدایا من غیر تو هیچ کس رو ندارم هوامو داشته باش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
کرفس برای حالت عادیه شما میخواید لاغر کنید ؟

بله میخام لاغر کنم ۷۰‌ام بشم ۶۰😁

میشع برای کنکور ارشد من دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟ برای رسیدن منو عشقم ام بهم و خوش بختی مونم یکی دیگه بفرستین بوس😘😘😘 خدایا من غیر تو هیچ کس رو ندارم هوامو داشته باش 
توضیح میدی گلم دوره چیه

من دوره گرفتم از ی خانم بدون گرسنگی بودش مطابق سفره بود کارمندم اصلا وقت اشپزی نداشتم 

نکته غذایی داشتم ورزشم توخونه میداد با اموزش ماساز شکم 

من دوره گرفتم از ی خانم بدون گرسنگی بودش مطابق سفره بود کارمندم اصلا وقت اشپزی نداشتم  نکته غذ ...

هزینش چطوری بود؟

برقص و قانون را طوری بشکن انگار که از ابتدا نبوده است❤
چقدر میخوای کم کنی استارتر  من 30 کیلو کم کردم اما دوره گرفتم کالری شماری نکردم

من ۱۰‌کیلو میخام‌کم کنم ..شما چطوری ۳۰ کیلو کم کردین؟؟ دوره چی گرفتین؟

من دوره گرفتم از ی خانم بدون گرسنگی بودش مطابق سفره بود کارمندم اصلا وقت اشپزی نداشتم  نکته غذ ...

شماره تلفن یا آیدی تلگرامشو میزاری لطفن 

من کنکور دارم وقت ورزش ندارم😩😩😩

2706