1676
1605
عنوان

لاغری با کالری شمار کرفس

174 بازدید | 29 پست

بچها من قد و وزنمو تو‌ کالری شمار کرفس وارد کردم ..اون برام زده روزی ۱۸۰۰ کالری بخورم 

ولی تو تاپیک بامداد خمار نوشته که وزنمو ضربدر ۲ کنم و منهای ۱۰۰ کنم که با این اوصاف میشه ۱۳۰۰ کالری

حالا کرفس درست میگه یا بامداد جون.؟؟🥴🧐

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

چقدر میخوای کم کنی استارتر  من 30 کیلو کم کردم اما دوره گرفتم کالری شماری نکردم

توضیح میدی گلم دوره چیه

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
1522

باید 500 کالری ازش کم کنی ک لاغر بشی میشه همونی ک توی بامداد گفته

قد155    وزن  اولیه 76 😡🍰وزن فعلی 61500😕🍔وزن هدف 58🍄🍆🍅🍋😊.    دارم یاد میگیرم وقتی طرف مقابلم در مقابل فهمیدن مقاومت میکنه ازش بگذرم و بگم حق با شماست و بذارم توی همین مجازی بمونه زندگی حقیقی ب اندازه ی مشکلات خودش جا نداره مشکلات مجازی رو هم بهش اضافه نکنیم  و خودمون رو اسیر چند تا تفکر بی ارزش نکنیم                                            

عزیزم تا ۱۸۰۰ میتونی بخوری ولی اگه میخوای لاغر شی باید حداقل روزی ۱۳۰۰بخوری بعضی روزها هم کمتر

تیکر واسه لاغر شدنمه...خدایا ۳سال گذشت و من هنوز چشم انتظارم یه بی بی چک مثبت و یه برگه جواب ازمایش با بتای خوب ببینم ....نمیدونم صلاح کارت چیه....ولی حداقل حالا ک راه ای وی اف را توی زندگیم بازکردی کاری کن بادفعه اول جواب بگیرم ..خواهش میکنم خدای مهربون ...توانقدر بزرگی ک میدونم منو به همه ارزوهام میرسونی ....بچها لطفا واسه نی نی دارشدنم قبل عید ۹۹دعاکنید ....
چقدر میخوای کم کنی استارتر  من 30 کیلو کم کردم اما دوره گرفتم کالری شماری نکردم

عزیزم چه دوره ای؟

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله سال دیگ 26 تیر ملوس بشم عروس بشم😜😍
1665
توضیح میدی گلم دوره چیه

من دوره گرفتم از ی خانم بدون گرسنگی بودش مطابق سفره بود کارمندم اصلا وقت اشپزی نداشتم 

نکته غذایی داشتم ورزشم توخونه میداد با اموزش ماساز شکم 

من دوره گرفتم از ی خانم بدون گرسنگی بودش مطابق سفره بود کارمندم اصلا وقت اشپزی نداشتم  نکته غذ ...

هزینش چطوری بود؟

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله سال دیگ 26 تیر ملوس بشم عروس بشم😜😍
من با اون حسابي كه تو تاپيك بامداد جان گفتن بايد ١٣٠٠ بخورم وزنم كم شه از شنبه كه شروع به رژيم كردم ...

بامداد جون نوشتن که به هیچ وجه افراط نکنین چون وزنتون استپ‌میشه و حتمن حتمن همون ۱۳۰۰ تا رو بخورین ..

1651