1874
1823
عنوان

لاغری با کالری شمار کرفس

402 بازدید | 29 پست

بچها من قد و وزنمو تو‌ کالری شمار کرفس وارد کردم ..اون برام زده روزی ۱۸۰۰ کالری بخورم 

ولی تو تاپیک بامداد خمار نوشته که وزنمو ضربدر ۲ کنم و منهای ۱۰۰ کنم که با این اوصاف میشه ۱۳۰۰ کالری

حالا کرفس درست میگه یا بامداد جون.؟؟🥴🧐

میشع برای کنکور ارشد من دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟ برای رسیدن منو عشقم ام بهم و خوش بختی مونم یکی دیگه بفرستین بوس😘😘😘 خدایا من غیر تو هیچ کس رو ندارم هوامو داشته باش 

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

باید 500 کالری ازش کم کنی ک لاغر بشی میشه همونی ک توی بامداد گفته

😜😜😜 ...................قد 155 وزن اولیه 76😲😥😖😫😭 هدف اول 68☺ هدف دوم 58😄 هدف سوم 55.   ب 59رسیدم و دوماه خودمو ول کردم و کالریامو نزدم و خیلیییییییییییی زیاده روی کردم  تا نزدیکای 61رسیدم باز یه هفته اس رعایت میکنم و کالری شماری میکنم ب 60کیلو رسیدم ان شاءالله تا 55 برسم و تثبیتش کنم با اراده و قوی میرم جلو💪💪💪💪باتوجه ب توضیحاتم  کالری شماری بهترین روش برای لاغریه 

عزیزم تا ۱۸۰۰ میتونی بخوری ولی اگه میخوای لاغر شی باید حداقل روزی ۱۳۰۰بخوری بعضی روزها هم کمتر

نازایی دارم واسه اینکه خدا زودتر دامنمو سبز کنه و گره های زندگیمم بازبشه یه صلوات مهمونم کنید .😘 هرکسی هم درمورد ای وی اف چیزی میدونه کمکم کنه همین روزها سیکلم شروع میشه و دلم میخواد با کمک های شما ودعاهای خیرتون با دفعه اول بارداربشم 
کرفس برای حالت عادیه شما میخواید لاغر کنید ؟

بله میخام لاغر کنم ۷۰‌ام بشم ۶۰😁

میشع برای کنکور ارشد من دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟ برای رسیدن منو عشقم ام بهم و خوش بختی مونم یکی دیگه بفرستین بوس😘😘😘 خدایا من غیر تو هیچ کس رو ندارم هوامو داشته باش 
1856
توضیح میدی گلم دوره چیه

من دوره گرفتم از ی خانم بدون گرسنگی بودش مطابق سفره بود کارمندم اصلا وقت اشپزی نداشتم 

نکته غذایی داشتم ورزشم توخونه میداد با اموزش ماساز شکم 

چقدر میخوای کم کنی استارتر  من 30 کیلو کم کردم اما دوره گرفتم کالری شماری نکردم

من ۱۰‌کیلو میخام‌کم کنم ..شما چطوری ۳۰ کیلو کم کردین؟؟ دوره چی گرفتین؟

من دوره گرفتم از ی خانم بدون گرسنگی بودش مطابق سفره بود کارمندم اصلا وقت اشپزی نداشتم  نکته غذ ...

شماره تلفن یا آیدی تلگرامشو میزاری لطفن 

من کنکور دارم وقت ورزش ندارم😩😩😩

1826
من با اون حسابي كه تو تاپيك بامداد جان گفتن بايد ١٣٠٠ بخورم وزنم كم شه از شنبه كه شروع به رژيم كردم ...

بامداد جون نوشتن که به هیچ وجه افراط نکنین چون وزنتون استپ‌میشه و حتمن حتمن همون ۱۳۰۰ تا رو بخورین ..

1896