2726
عنوان

مامانم خیلی پسر دوسته

570 بازدید | 18 پست

مامانم پنج بار زایمان کرده ک چهارتا اولی دختر بودن واخری پسر شد مامانم خیلی عاشق داداشمه از بس هم از دختر داشتن بد میگه ک داداش 10سالم میگه من هزار تا بچه میخوام ک هموشونم پسر باشن اگه دختر بشه میبرم میزارم جلوی مسجد یااینقده رو مادختراش باافکارش تاثیر گذاشته ک من حامله بودم فقط فکر وذکرم پسردارشدن بود وقتی رفتم سونو مامانمم پیشم بود وقتی دکتر گفت دختره مامانم اشک توچشاش جمع شد وصورتش قرمز شد از ناراحتی اصلا نمیتونست خودشو کنترل کنه

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

کاش میشد این طرز فکرارو شست

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب 

منم یه داداش دارم‌ علاوه بر مامانم برای هممون عزیزه و همه دنیا یه طرف داداشمم یه طرف 

وقتی باردار شدم تو ان تی گفتن احتمالا دختره داداشم ناراحت شد 

تو انومالی گفتن پسر کلی ذوق داره داداشم 

خوب حقم داره داداش نداره 

خوب شما الان ناراحتی؟؟چیشده؟

پسر نازم عاشقتم  

الان خواهرم تازه ازدواج کرده کلا تو فکر پسره دقیقا مثل اوایل ازدواج خودم ولی خودم بعد اینکه دهترم دنیا اومد کلا نظرم عوض شد مهم اینه ک وقتی بچت بزرگ شد بهش افتخار کنی مثلا پسرایی هستن ک بزرگ میشن یه معتاد یا ارازل میشن ک خانواده هاشونم از داشتنشون خجالت میکشن یا دخترایی ک دکتر ومهندس میشن وپدرومادرش از اینکه بچه اوناست افتخار میکنن

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

باهاش ارتباطتو کم کن تا اذیت نشه بره با پسرش حال کنه😊

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

آخ بمیرم برات. هم واسه تو هم واسه خداهرشوهرام😔چون مادرشوهر منم همینجوریه بعضی وقتا دلم مسخواد خواهرشوهرامو بیارم با خودم زندگی کنن!! خیلی بده که مادر آدم پسردوست باشه. هم به من فشار میاد که شوهرمو بیش از حد دوس داره و همش ور دل شوهرمه، هم به دختراش داره سخت میگذره. من خودم تو خانواده ای بزرگ شدم که سه تا داداش دارم ولی بابام عاشق من و خواهرمه. یعنی تو خانواده ما دختر خیلی عزیزه ولی تفکر خانواذه شوهرمو دوس ندارم. حتی الان که حامله ام همش میگه وای پسرم به دنیا بیاد واسش فلان میکنم بصار میکنم. منم میگم اگه دختر شد پس نمیزارم نگاش کنیا... ولی خیالم راحته بچم هرچی باشه خانواده خودم براش میمیرن 😍😍

خوب  منم یه داداش دارم‌ علاوه بر مامانم برای هممون عزیزه و همه دنیا یه طرف داداشمم یه طرف&n ...

از این ناراحتم ک فکر داداشم کلا عوض شده وقتی گفت اگه بزرگ شدم بچه ام دختر بشه میبرم میزارم جلو مسجد وفرار میکنم خیلی خیلی ناراحت شدم

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
2706