2410
2553

بچه ها میشه چندتا رمان خوب معرفی کنین

ایرانی باشه لطفا💜

از اینایی که قلمسون خیلی خوبه مثل گناهکار و اسطوره و سفر به دیار عشق اینا عالی بودن❤️❤️❤️

توماژ

قتل کیارش

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من خیلی رمان خوندم ولی اخیرا شوهر آهو خانوم رو خوندم خوب بود 

بامداد خمار رو دوست داشتم سالها پیش خوندم 

یه سری کتاب هم خریدم ولی هنوز نخوندم 

بادبادکباز .دزیره.ملت عشق.غرورو تعصب...

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

من رمان ایرانی دوست ندارم.ولی داستان کوتاه ایرانی زیاد خوندم مثلا کتاب های مهدی ربی، حافظ خیاوی، آرش آذرپناه خوبن.

بهترین کتابی که توی عمرم خوندم کتاب "جز از کل" اثر استیو تولتز بوده، طنز سیاه هست. کتاب "صد سال تنهایی" اثر مارکز هم خوبه، از رئالیسم جادویی استفاده کرده توی داستانش

در انتظار گودو
2706