2737
2734
عنوان

خیلی ناراحتم بیشتر شبیه دیوانه ها شدم امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 41 پست

بچت الان تو سن خوبی نیست نوجوانه معمولا تواین سن بچه ها پرخاشگر میشن.سعی کن با ارامش صحبت و روی خوش باهاش رفتار کنی ...جو خونه رفتار شما و پدرش خیلی رو روحیه بچه ها تاثیر داره

یا کاشف الکرب(ای برطرف کننده غم)
ای جان خداکمکت کنه.شوهرت خیلی بیشعوربوده.منوببین فک کردم میادبانازبالش میزاره سرت.

بالش؟همچین لگد زد پشتم عین اسب از جام پریدم گفت من میرم تو سرما کار میکنم تو پیش بخاری با خیال راحت خوابی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه با دفترچه یکی دیگه چرا بردی میتونه دفترچه رو باطل کنه کارت غلطه

پولم انقدر زیاد نبود تازه اینم از جیب شوهرم صبح که خواب بود برداشتم وگرنه غوغا به پا میگرد

بالش؟همچین لگد زد پشتم عین اسب از جام پریدم گفت من میرم تو سرما کار میکنم تو پیش بخاری با خیال راحت ...

من بودم میزدمش بع شدت عادت دارم تلافی کنم 

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2728
بچت الان تو سن خوبی نیست نوجوانه معمولا تواین سن بچه ها پرخاشگر میشن.سعی کن با ارامش صحبت و روی خوش ...

حرف از خودکشی و فرار از خونه زیاد میزنه معلم مدرسه چندبار بهم گوشزد کرده

عزیزم بچتون دختره یا پسر؟ 

شغل همسرتون چیه؟ نمیتونه بیمه کنه شما رو؟

ساکن کدوم شهرین؟

اگه تهران هستین ببرید مشاور توی دانشگاه ها هست

مهدخت، ۳۱ ساله، لیسانس معماری، ساکن تهران، الهی مرا آن ده که آن به 😍🙏

ای وای خدا کمکتون کنه

بچتون از شما و پدرش الگو میگیره و احتمالا تو محیط پرخاش و دعوا بزرگ شده سعی کنین کاری کنین که ارامش برقرار باشه تو خونتون با پسرتون وقت بگذرونین سرگرمی های کم هزینه داشته باشین و جوری باشه که پسرتون شاهد دعواهای شما نباشه

اینجا یه خانواده ی بزرگیم پس باهم مهربون باشیم و بی احترامی نکنیم😘
2738
بالش؟همچین لگد زد پشتم عین اسب از جام پریدم گفت من میرم تو سرما کار میکنم تو پیش بخاری با خیال راحت ...

عجب ادمیه ها 

نمیشه خودت بری سرکار ؟انقد منت پولشو نذاره 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

میگفتی وظیفته..توکارنکنی پس من برم کارکنم؟؟عجب مردایی پیدامیشن والا..شاخ غول میشکونن انگار..این همه مردم توسرماکارمیکنن مردن مگ

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘

میگفتی چه کار کنم؟ کار وظیفه ی توعه منم از صبح تا شب بابچهسرو کله میزنم 

ای وای خدا کمکتون کنه بچتون از شما و پدرش الگو میگیره و احتمالا تو محیط پرخاش و دعوا بزرگ شده سعی ک ...

مشکلش خیلی حاده میگه خودم میخوام بندازم زیرتریلی . به شدت فحشهای خیلی ناجوری میده منو کتک میزنه وسایل میشکنه

2706