1507
1520
عنوان

میشه بیایین اعصابم ریخته بهم اه

103 بازدید | 4 پست

بچه ها یکی خیلی قبلنا بهم زنگ میزد منم شمارشو گزاشتم لیست رد....

الان‌بعد دوسال همون شماره زنگ زد  

منم تماس گرفتم یه نفر گف یه لحظه صبر کن بعد گوشبو داد یکی دیگه گفتم کی و فلان چرت و پرت گف.....

چجوری میشه اسمشو در بیارم  

ینی ادم انقد پیگیر؟ خیلی قلبم تند تند میزد از اعصبانیت😠😧

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
نامبربوک

از بازار دانلود کنم؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

فروشگا پلی یا گوگل

نشد دانلود کردم  همش میگه نت روشن کن کردم نمیره

1517