2726
عنوان

شده بچه تون یه سوتی بده که کل حیثیتتون برباد بره؟؟😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 32 پست

من که بچه ندارم ولی خواهرم کوچیک بود دهن لقی بودا .  یه بار جلو داییم گفت دایی مامانم میگه تو چیزی حالیت نیست 😀😀 یه بارم بابام با مامانم دعواش شد سر همین خواهرم  که صبحا اذیت میکرد برای مدرسه رفتن . خانوم اون روز دیرش شده بود .رفته تو مدرسه معلم بهش  گفته بود چرا دیر اومدی گفته بود بابام با مامانم دعواش شد منو دیر اورد 😀😜

دوستای گل در خواست دوستی قبول نمی کنم 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
من که بچه ندارم ولی خواهرم کوچیک بود دهن لقی بودا .  یه بار جلو داییم گفت دایی مامانم میگه تو چ ...

😨😨😨😨

چرا اینجور شد نوشته هام 

دوستای گل در خواست دوستی قبول نمی کنم 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندسالشه وقتي تنهاييدبغلش كن بگومامادرودختريم بايديه چيزايي رازبينمون باشه منم رازدارتوهستم

٨ سال ،يني كوچكترين حركتي از من ببينه يا حرفي بزنم باباش هنوز از در نيومده همه چي رو كامل توضيح ميده

منم زمانی که بچه بودم مثلا میخواستم مامانمو تهدید کنم میگفتم بهش الان میرم به بابا میگم مای بیبی میپ ...

😂😂😂

دخترم همیشه به من میگه ماما تو چقدر بی ادبی بزرگ شدی اما هنوز جیش میکنی که مای بی بی میزاری 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
2728

بچم هنو کوچیکه نه.کلی خودم مامان سختگیری داشتم.از اوناییکه میخوری زمین بجای اینکه بلندت کنن هی دعوتت میکنن😅کلاس اول بودم افتادم زمین چونم خون می ریخت ازشا،گریه میکردم میفتم مامانم بفهمه منو میزنه😂😂ظهر که مامانم از سرکار برگشت اومد گف من کی تورو زدم خل و چل که رفتی آبرورو تو مدرسه بردی

یه سوتی دیگم این بود که ما یه مسافرت رفتیم خونه یکی از فامیلا.بچه هاشون شپش داشتن مام گرفته بودیم.درمان شد.چند وقت بعد خواهرم دوستای هم اتاق خوابگاهشونو دعوت کرد آورد خونمون.منم مثلا خواستم یه حرفی زده باشم.گفتم آجی فهمیدی از فلان جا که اومدیم شپش گرفته بودیم؟اصن آبجیم هی جلو دوستاش رنگ به رنگ شد بدبخت

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

یه بار خونه یکی مهمون بودیم دوتا بچه دعوا کردن باهم،بعد جداشون کردیم،یکی شون که کتک خورده بود گف من دشویی دارم باباش بردش دشویی،بعد که برگشتن،یکم دیگه اونی که از دشویی برگشته بود حمله ور شد به اون یکی😄😄باباش گف عهه چرا اینجوری میکنی پسرم،دعوا نکنین دیگه زشته

بچه هه برگش گف پس الان خودت نبودی تو دشویی گفتی چرا وقتی کتکت میزد نگاش میکردی مگه دست نداشتی بزنیش،این بار خواست بزنتت محکم بزنش

باباش ایییینقدددد سرخ شدددد😂😂😂😄

هی توجیه میکرد ولی ما میخندیدیم😂😂😂

چندروز پیش دخترم به مادرشوهرم گفت مامان میگه مادر خیلی خره .یا پشت تلفن الکی به باباش میگه توکه نیستی یه آقاهه میاد خونمون واقعا نمیدونم چرا انقدر تخیلاتش قویه الان تو ۴ ساله خداروشکر شوهرم به حرفاش اهمیت نمیده  

چندروز پیش دخترم به مادرشوهرم گفت مامان میگه مادر خیلی خره .یا پشت تلفن الکی به باباش میگه توکه نیست ...

یا اباالفضل😐 

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
چندروز پیش دخترم به مادرشوهرم گفت مامان میگه مادر خیلی خره .یا پشت تلفن الکی به باباش میگه توکه نیست ...

نخورتتون اینقد خطرناکه😱

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

یا خود خداااا.خداروشکر که شوهرت به حرفاش گوش نمیده

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش

یه بار بچه ی یکی از فامیلامون شب چله نشسته بود،دستمال کاغذیارو هی درمیاورد میذاش تو جیبش..

بابا بزرگش بلند از اون ور خونه گف چراااااا اونجوووووری میکنی؟دستمالا رو از جیبت دربیار زشته

پسره برگش گف چه زشتی؟😐حالا من میذارم تو جیبم مامان که میذاره تو شرتش😂😂😂

مامانش تا آخر شب حالش بد بود😂

2706