2726
عنوان

من میخوام تموم بشه همه حس های بدی که بخاطر چاقی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 48 پست
 از وقتی به وزن ایده آلم رسیدم توجهش بهم خیلی بیشتر شده کاملا حس میکنم که بیشتر میپسنده. مردا ح ...

رژیمت چی بوده چند بودی چند شدی؟؟

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما میتوانیم😊 لاغرشم چشم مادرشوهر و خواهرشوهرمو درررر بیارم ک هی میگفتن زنت بچه بیاره از در تو نمیاد ...

خانواده شوهر منم همین فکرو میکردن....ولی طفلکا به آرزوشون نرسیدن....قبل بارداری ۵۶ بودم....بارداریمم ندیدن چون قهر بودیم....۶ ماه بعد بارداری هم ۵۶ بودم....طفلکا شوک شدن😅

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
2728
ما میتوانیم😊 لاغرشم چشم مادرشوهر و خواهرشوهرمو درررر بیارم ک هی میگفتن زنت بچه بیاره از در تو نمیاد ...

منم یبار نمیدونم شوهرم چی گفت خواهر شوهرم گفت زن تو از هممون چاق تره

منم یبار نمیدونم شوهرم چی گفت خواهر شوهرم گفت زن تو از هممون چاق تره

من نامزد بودم وزنم ۵۶ بود خواهرشوم چاق بود همش حسودیمو میکردن الان لاغرشد من وزنم رفته بالا ولی کمش میکنم سخته ولی شدنیه . ان شالله زودی لاغر میشی  

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
درک میکنم. من تازه به وزن ایده آلم رسیدم. فقط خدامیدونه که چقدر روحیم بهتر شده. عاشقه خودم شدم. بنظر ...

شما از چند به چند رسیدی ؟تو چه مدت ؟با چه روشی؟

و اینکه تبریک میگم بهت   

خدا کنه منم این حسا رو تجربه کنم

آره عزیزم حق داری. با این سن وزنت بالاس شما که قدت بلنده وزنتو بیاری پایین عالی میشی

اینکه تو عکسا چقدر گنده تر میوفتم نسبت به بقیه 

اینکه با همسرم تناسب ندارم 

اینکه هیکلم به سنم نمیخوره 

اینکه دو برابر دوستامه هیکلم 

اینکه تو خانواده شوهرم فقط ی زن از من چاق تره 

مهم تر از همه اینکه نمیتونم چیزایی که خودم دوست دارم رو بپوشم 

من از همه این چیزا متنفرم 

این شکم نعلتی پس چطوری میره تو 🥺😩😩

خب اولش ک رژيم درست،بعد هم ورزشهای هوازی استقامتی نه قدرتی مثل پباده روی

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
 من نامزد بودم وزنم ۵۶ بود خواهرشوم چاق بود همش حسودیمو میکردن الان لاغرشد من وزنم رفته بالا ول ...

دقیقا منم همین طور 

من ۶۱بودم اون ۶۵بودم قدشم ۱۵۸تا ۷۰هم رفت 

ولی الان من ۸۲اون ۶۲

مرسی عزیزم ،ایشالا تو هم به اندام ایده آلت برسی

واسه پهلو حلقه زدن خوبه ؟

من از مربیام پرسیدم میگفتن نه،فقط ضربان قلب رو بالا میبره بدن رو گرم میکنه برای انجام ورزش های سنگین تر،ببین اگه باشگاه نمیری بهترین چیز پیاده روی تند روزانه از نیم ساعت شروع کن ب یک ساعت برسون

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2706