2726
عنوان

من میخوام تموم بشه همه حس های بدی که بخاطر چاقی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم میخواد ی ۲۴ ساعت از زندگیم چاق باشم رژیم داشته باشم برم مهمونی بگم نه مرسی رژیمم یا دست بزنم ب ش ...

😂😂😂من دقیقا ارزوم برعکس ارژوی شماست

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2728
اووووف     اگه تلاش کنم مطمنم که تا عید بهش میرسم

ما میتوانیم😊 لاغرشم چشم مادرشوهر و خواهرشوهرمو درررر بیارم ک هی میگفتن زنت بچه بیاره از در تو نمیاد البته الان شکمم یه خورده ضایعست 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
 درازنشست واسه چربی شکم خوبه؟؟روزی چندتا بریم 

نه اون فقط عضلات رو تقویت میکنه لاغر تمیکته😊

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
من بالای نود هستم از خودم متنفرم

درک میکنم. من تازه به وزن ایده آلم رسیدم. فقط خدامیدونه که چقدر روحیم بهتر شده. عاشقه خودم شدم. بنظرم هر چقدرم سخت باشه رسیدن به وزن ایده آل ارزششو داره. ایده آل از نظر خودتو میگماااا.

درک میکنم. من تازه به وزن ایده آلم رسیدم. فقط خدامیدونه که چقدر روحیم بهتر شده. عاشقه خودم شدم. بنظر ...

شوهرم دیشب تو یه فیلم یه بازیگز خیلی خوشگل رو دید گفت لاغر بوذی شبیه این بوذی الان غول شدی خیلس بذ شدی واقعا ناراحت شدم

دلم میخواد ی ۲۴ ساعت از زندگیم چاق باشم رژیم داشته باشم برم مهمونی بگم نه مرسی رژیمم یا دست بزنم ب ش ...

لپ ندارم متاسفانه 

حتی الان که چاقم صورتم لاغره اگه لاغر شم که دیگه هیچ

چاق شدن من بخاطر همین صورت شروع شد...

فانتزیت خیلی باحال بود اما  

شوهرم دیشب تو یه فیلم یه بازیگز خیلی خوشگل رو دید گفت لاغر بوذی شبیه این بوذی الان غول شدی خیلس بذ ش ...

از وقتی به وزن ایده آلم رسیدم توجهش بهم خیلی بیشتر شده کاملا حس میکنم که بیشتر میپسنده. مردا حتی اگه چیزیم نگن خیلی براشون مهمه. باورت میشه تازگیا همسرمم داره روخودش کار میکنه که شکمشو آب کنه . همین حرف همسرت برات بشه یه انگیزه

2706