1507
1521

من شنیدم...

خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436

سعی کن تو خونه زیاد باهاش حرف بزنی  تلویزیون بزار روشن 

همینطور که کاراتو میکنی براش شعر بخون کلمات ساده مثل بابا مامان آب... این چیزا رو با لحن آهنگین براش تکرار کن

بار الهی آن کس که تورا نیافت چه یافت وآن کس که تورا یافت چه نیافت؟
الان قرن ۲۱هستیم و کلی متخصص اطفال وجود داره.

خوب عزیزم خیلی چیزای دیگه هم هست از قدیما که هنوزم داره استفاده میشه از تجربیات و نظراتشون که صدها برابر ارزشش بیشتر از حرفای دکترای الانه. چه ربط داره .

8
سعی کن تو خونه زیاد باهاش حرف بزنی  تلویزیون بزار روشن  همینطور که کاراتو میکنی براش شعر ...

خییلی باهاش تمررین میکنم تلویزیونم که همیشه روشنه شبکه پویا هم میبینه دوست داره  ....چند کلمه خیلی نامحسوس فقط بلده اونم بزوووور باید از زبونش بکشی 

پسر منم یکسال و شش ماهشه حرف نمیزنه هنوز چه عجله ای هست  منم شنیدم ولی دوست ندارم امتحان کنم&n ...

آخه من خیلی تنهام . توی غربتم و هیچکس پیشمون نیست دوست دارم زودتر حرف بزنه ذوقش و کنم ☺

خوب عزیزم خیلی چیزای دیگه هم هست از قدیما که هنوزم داره استفاده میشه از تجربیات و نظراتشون که صدها ب ...

خب عزیزم!

ربطش زیاده شما خودتو درگیر حرف من نکن و هرکاری میدونی انجام بده.منکر ارزش تجربه نیستم ولی حاضر نیستم چیزی که شک دارم را با یه نظر سنجی عمومی بررسی و روی بچه م امتحان کنم!!!

شما نظر خواستی منم فقط نظرمو گفتم.اگه ناراحت شدی حرفمو پس بگیرم

عقاید من به خودم مربوطه و بس.
1403
خب عزیزم! ربطش زیاده شما خودتو درگیر حرف من نکن و هرکاری میدونی انجام بده.منکر ارزش تجربه نیستم ولی ...

چه ناراحتی ایی آخه 😀 نه بابا انقد چیزا برای نارحت شدن هست . شما چرا فکر کردی من ناراحت شدم..  آخه خییییییلی شنیدم. برای همین بازم پرسیدم  تخم کبوترم چیز بدی نیست  مثل بلدرچین و کبک و ایناست یعنی میگم ضرر نداره