1464
1521

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1517

خیلی خوشمزه میشه وای من عاشقشم بر عکس رب گوجه بوی زحم مرغم میگیره 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
1485
توضیح بده چجوری بپزم

مرغ و ساده با پیاز و نمک و فلفل و زردچوبه بزار بپزه آخرای پختش دو قاشق رب انار اضافه کن من یه دونه مغز گردو هم رنده میکنم ،این مدلی درست میکنی نباید مرغت زیاد ابدار باشه باید آخرش در حد یه سس ،اب بمونه روی مرغا،یه جوری انگار به روغن افتاده  

مهربانم‌ ،جانم ،نبضم ،ضربانم،عشقم ،نفسم ،همینجوری کرم دارم صدات کنم عزیزم 
چجوری میشه یکم توضیح بدی

عزیزم خودم تاحالا درست نکردم ولی خواهرشوهرم اینا ک درست میکنن میگن ب جای رب گوجه رب انار میریزن و یک کمی ام شکر و نمک بعد با مرغ حسابی بجوشه تا مرغ رنگ و طعم میگیره ابش ک تقریبا داره تموم میشه برمیداری از رو گاز 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛 
1474
هووووووف بگید چجوری بپزم خب😂😂😂

همون کاری که برای رب گوجه می کنی فقط به جاش رب انار بزن همین

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ...