2726
عنوان

بچه ها کیا دوست دارن یه دختر داشته باشن یه پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 104 پست
خب خوبه ک من خیلی بالا رفتم انزیمه کبدمم۶۷بود دوباره باید برم ۵ماه شده گفت تکرار کن سرده اصلا بیرونم ...

خیلی بده حتما برو پیگیر شو کاش من از اول پیگیر میشدم خیلی راحت گرفتم گفتم مگه کبد چرب چیه هیچی نیس که الان دارم میفهم چیه که نمیتونم باردارشم اهل کجایی ؟؟ 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
خیلی بده حتما برو پیگیر شو کاش من از اول پیگیر میشدم خیلی راحت گرفتم گفتم مگه کبد چرب چیه هیچی نیس ک ...

لاهیجان منم خوابم زیاده حالا واس بچه زیادغصه نمیخورم خخخ ولی خب کلا خطرناکه منم دردم اینه وسط غذا باید اب بخورم 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لاهیجان منم خوابم زیاده حالا واس بچه زیادغصه نمیخورم خخخ ولی خب کلا خطرناکه منم دردم اینه وسط غذا با ...

کبد چربه باعث بی حالی خواب میشه منم اینطوریم 

کبد چربه باعث بی حالی خواب میشه منم اینطوریم 

البته الان خیلی بهترم نمیدونم شاید فرجی شده بهتر شدم چون قبلنا تا ظهرمبخوابیدم الان نهایت تا ۹ونیم اینا خداروشکر شوهرم دیرمیاد وگرنه همش گشنه میموند

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2728
البته الان خیلی بهترم نمیدونم شاید فرجی شده بهتر شدم چون قبلنا تا ظهرمبخوابیدم الان نهایت تا ۹ونیم ا ...

😂😂😂

شوهر من ناهار نمیاد تا ۱۰/۱۱میخوابم بعدش ساعت ۴میخوابم تا ۶

😂😂😂 شوهر من ناهار نمیاد تا ۱۰/۱۱میخوابم بعدش ساعت ۴میخوابم تا ۶

خخخ عزیزم این مریضیم موضلیه ها نیادم زنگ میزنم میگم سرت خلوت شد بیا ادم تنگ میشه خو کارش ازاده راحته بعدظهرا ن اگه بخوابم شبم نمیتونم بخوابم و اینکه اگه صب ۸پاشم بعدظهرامیخوابم بعد دخترتم میخوابه

خخخ عزیزم این مریضیم موضلیه ها نیادم زنگ میزنم میگم سرت خلوت شد بیا ادم تنگ میشه خو کارش ازاده راحته ...

اره دخترمم میخوابه اخه شبا تا ۲،۳ بیدار میمونیم 

اره دخترمم میخوابه اخه شبا تا ۲،۳ بیدار میمونیم 

اهان خوابتون تنظیم شه خیلی بهترمیشی الانم ک پاییزه بازم دخترت دیرمیخوابه؟؟تابستونا تا دو بیدار میموندیم ولی الان ۱گ۱۲اخرشه 

اهان خوابتون تنظیم شه خیلی بهترمیشی الانم ک پاییزه بازم دخترت دیرمیخوابه؟؟تابستونا تا دو بیدار میمون ...

اره کلا عادت به دیر خوابیدن داریم دخترم بره مدرسه درست میشه 

ن عزیزم اشتباه میکنی من و اجیم ۴ سال فاصله داریم ولی با برادرم ۸ سال اصلا توب نیست فاصله سنی زیاد ان ...

اخه برا من خیلی سخته که بخوام دوتا بچه همزمان بزرگ کنم

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
2706