2703
2553
عنوان

بچه ها کیا دوست دارن یه دختر داشته باشن یه پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 104 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چون داداش ندارم خیلی دوست دارم خیلی هم نظر و نیاز میکنم  فقط یه آرزو دارم اونم اینه که ...

انشاالله منم یا میزارم رضا یا محمد توجه کردی خیلی باحالیم پسر نداریم ولی دوتامون اسم انتخاب کردیم😂

چی‌بگم والا😑
2456
منم آرزومه بچه اولم پسر باشه دومی دختر ....از همجنس بودن خوشم نمیاد ....

منم یکی از دلیلاشم شرایط اقتصادیه ادم نمیتونه بیشتر از دوتا بچه داشته باشه پس بهتره از دوجنسش داشته باشه جنسش جور بشه

چی‌بگم والا😑
شوهرم کیست داره همیشه میترسم اثر داشته باشه برا جنسیت 

نمیدونم از پزشک سوال کن ولی عرق کاسنی رو شنیدم نطفه را تقویت میکنه خلاصه یه تلاشی بکن از تو حرکت از خدا برکت

بقیشم بسپر به خدا هر چی صلاحته

من سوالمو میپرسم اسی با اجازت  کسی میدونه جواب بده

شبا دهنم باز میمونه تموم دندونام پوسیده انحراف بینی هم ندارم کسی این مشکلو داشته

بله سوال بود اخه منم بعضی  وقتا میخورم

شیر انگور و موز و دانه فلفل سیاهبخور لبنیات اصلا نخوررر  هرچیزی ک طبع گرم داره خرما عسل  فلفل زیاد مصرف کن  این دخترم خالم رزیم بود برا پسر اینکارو میکرد

چی‌بگم والا😑
2714
دقیقا مشکل اخر دارم

ولی مرد قوی باشه خیلی خوبه قبل از اقدامم توت فرنگی بخوری میگن خوبه محیط بدنو قلیایی میکنه

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
ولی مرد قوی باشه خیلی خوبه قبل از اقدامم توت فرنگی بخوری میگن خوبه محیط بدنو قلیایی میکنه

میگم شوهرم کیست داره میترسم روی سرعت اسپرم اثر داشته باشه. ولی من دخترم با یه بار باردارشدم اون دحد چن قطره ولی برا پسر دارشدن میگم شاید حرکتشون کند باشه

چی‌بگم والا😑
انشاالله منم یا میزارم رضا یا محمد توجه کردی خیلی باحالیم پسر نداریم ولی دوتامون اسم انتخاب کردیم😂

خخخخ اره انشالله که خدا بهمون یه پسر سالم میده 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
2706