2410
2553
عنوان

بچه ها کیا دوست دارن یه دختر داشته باشن یه پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 104 پست
خیلی دوست نداشته باش. خدا با چیزایی ک خیلی دوست داریم امتحانمون میکنه منم خیلی دوست داشتم ولی الان ...

اره همه میگن چون خیلی دوست داری خدا بهت نمیده ولی من میگم  مگه خدا مث ما ادماست ک لج کن یا بخاد بهم نده .شاید دید خیلی دوست دارم یه حالی بهمون داد و بچه رو پسر کرد بازم خرچی خدا بخاد فقط تنش سالم

چی‌بگم والا😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من میگم دخترم ۴ سالش شد اقدام کنم تا وقتی دختدم ۵ سالشه بچم بدنیا بیاد تا وقتیم دخترم بره کلاس اول د ...

اهان خوبه من گذاشتم کلاس اول بره بعد 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
یه.پسر که الحمدالله دارم، دلم دو تا دختر میخواد، فعلا که بعد پسرم دوتا سقط داشتم

اخی عزیزم انشاالله خدا بهت دختر بده بنطرم باردار شدن برا دختر خیلی راحت تره  تو قامیل ما همه  دختر داریم  پسر دار شدن برامون عجیبه 😂

چی‌بگم والا😑
2720
 کاش بشه بخدا دلم ضعف میره برا لباس پسرونه شاید باورت نشه 

باورم میشه عزیزم میگم که خودم چطوری ام

بگو حتما میشه و بچم پسره به خودت تلقین کن و از خدا بخاه یه سری مواردم رعایت کن چیزایی که میدونمو میگم

شوهرت عرق کاسنی بخوره چند وقت

خودت توت فرنگی و نشستن در لگن اب و جوش شیرین 

خوردن فلفل سیاه و نخوردن عدس

منم یه دختر دوسال ونیم دارم دلم میخواد یه پسرم داشته باشم ولی فعلا قصدشو ندارم.میخوام 8ساله بشه بعد ...

منم دخترم دوسال سه ماهشه ن بابا فاصلشون زیاد میشه من میخام ۴ سال شد اقدام کنم

چی‌بگم والا😑
2714
باورم میشه عزیزم میگم که خودم چطوری ام بگو حتما میشه و بچم پسره به خودت تلقین کن و از خدا بخاه یه س ...

شوهرم کیست داره همیشه میترسم اثر داشته باشه برا جنسیت 

چی‌بگم والا😑
منم بعصیا میگن چون دوست داری بهت نمیده کاش خدا بمنم یه پسر بده 

من چون داداش ندارم خیلی دوست دارم خیلی هم نظر و نیاز میکنم  فقط یه آرزو دارم اونم اینه که یه پسر داشته باشم اسمش رو به خاطر بابام بزارم امیر عباس

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
2706