2726
عنوان

بچه ها کیا دوست دارن یه دختر داشته باشن یه پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 104 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فعلا اولیمه خدا برام نگه داره بسلامتی بیاد بغلم تجربه کنم ببین بچه داری چطوریه ولی کلا تک فرزند دوست ندارم ..مگ اینکه خدا بخواد تک فرزند باشه.چون برا این بچه ام ۶سال منتظر بودم

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2728
فک کنم همه دوست دارن دوتاشوهم داشته باشن ولی نباید جوری هم باشه ک وقتی پسر نداشته باشی خودتو بکشی

ن دیگه در حد خودکشی پیش نمیرم ولی پسر دوست دارم  البته اگخ پسر دار بشم دخترم بیشتر دوست دارم😂

چی‌بگم والا😑

من جفتشو دوست دارم دلم برا لباسای دخترونه ضعف میره امروزم یه شنل کوچولوی ناز دیدم خیلی خودمو کنترل میکنم نخرم دوتا پسر دارم البته بچه ها یه جنس باشن برا خودشون خوبه ولی پدر و مادر طعم اون یکی که نداره نمیچشه

اگه پسر میخای فلفل سیاه دونشو بخور روزی دو سه تا عدسم نخور دختر میشه بقیش توکل بر خدا

من جفتشو دوست دارم دلم برا لباسای دخترونه ضعف میره امروزم یه شنل کوچولوی ناز دیدم خیلی خودمو کنترل م ...

کاش بشه بخدا دلم ضعف میره برا لباس پسرونه شاید باورت نشه 

چی‌بگم والا😑

منم میخوام دوسال دیکه عید اقدام‌کنم ماه تولد باباش دنیا بیاد و اینکه دخترمم شیش سالش میشه حس میکنم اون موقه بهتر باشه ب خودمم یکم برسم

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
من  چون دهن همه بسته میشه هم اینکه خودتم جفتشو تجربه میکنی ولی همجنسم‌باشن ناراحت نمیشم

اره منم دوست دارم جفتشو تجربه کنم هم لباسای گل گلی بخرم برا دخترم هم برا پسرم لباسای پسرونه ینی انقدددده دوس دارم بشه ولی همیشه ته دلم میگم خدا بمن پسر نمیده

چی‌بگم والا😑
منم میخوام دوسال دیکه عید اقدام‌کنم ماه تولد باباش دنیا بیاد و اینکه دخترمم شیش سالش میشه حس میکنم ا ...

من میگم دخترم ۴ سالش شد اقدام کنم تا وقتی دختدم ۵ سالشه بچم بدنیا بیاد تا وقتیم دخترم بره کلاس اول داداشش یساله راحت دخترم و میبرم مدرسه و ب درساش میرسم  

چی‌بگم والا😑
اره منم دوست دارم جفتشو تجربه کنم هم لباسای گل گلی بخرم برا دخترم هم برا پسرم لباسای پسرونه ینی انقد ...

ااااا ن بابا چرا نشه دوسه ماه قبلش رژیم بگیر ب شوهرتم غذای مقوی بدی مثه من مشکل ا ر ض ا شدنم نداشته باشی کاری نداره ک

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2706